Zaproszenie na konferencję szkoleniową dla branży spożywczej

Serdecznie zapraszamy na konferencję szkoleniową dla branży spożywczej „Branża mięsna a trend super żywności. Oświadczenia żywieniowe i zdrowotne. Badania konsumenckie. Nowe marki. Wymogi formalne i praktyka rynku.”, która odbędzie się 24 kwietnia w Osjakowie k. Wielunia.

_

Spotkanie będzie dotyczyło zmian zachodzących na polskim rynku spożywczym. Od kilku lat widoczny zaczyna być wzrost świadomości społecznej w zakresie zdrowego żywienia. Ma to ogromne przełożenie na nas, producentów żywności. Wiąże się ze zmianą lub modyfikacją receptur żywności, skróceniem etykiet czy wprowadzaniem nowych, zaskakujących profili smakowych produktów. Wszyscy szukamy niestereotypowych rozwiązań, a także uczymy się wciąż nowych zmian w regulacjach prawnych dotyczących etykietowania i oznaczania produktów. W odpowiedzi na wiele pojawiających się pytań bez odpowiedzi zapraszamy na konferencję, której tematyka będzie dotyczyła rynku żywności prozdrowotnej.

_

Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na pytanie kim jest eko-konsument i jakie są jego oczekiwania oraz jak na nie odpowiadać – kiedy, w jakiej formie, a także pod jaką marką. Zastanowimy się nad najbardziej optymalną komunikacją z naszym klientem.

_

Podniesiemy również kwestię oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych, które przemawiają za rozwojem rynku żywności prozdrowotnej – Kiedy producent może zamieścić oświadczenie? Czy oświadczenie nie podkreśla właściwości oczywistych? Czy producent powinien studiować literaturę naukową? Co gdy oświadczenie dotyczy uzasadnionego działaniu produktu? Te oraz wiele innych kwestii pojawi się podczas konferencji.

_

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji.

_

Więcej informacji:

AGENDA – PDF

AGENDA – DOC

www.kulinaria.com.pl/konferencje