Konkurs rodzinny o Puchar miasta Kalisz

  Dlaczego właśnie mój zespół powinien wziąć udział w konkursie?


  Najciekawsze odpowiedzi będą premiowane udziałem w konkursie. O ewentualnym zakwalifikowaniu się do konkursu poinformujemy Państwa telefonicznie.

  Imię i nazwisko

  Miejscowość

  Kod pocztowy

  E-mail

  Numer telefonu

  Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Konkursu Rodzinnego o Puchar Prezydenta Miasta Kalisz, dostępnym na stronie internetowej www.blog.docenpolskie.pl i akceptuję jego treść. (Regulamin konkursu - przeczytaj)

  Akceptuję regulamin.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w procesie rejestracji na niniejszej stronie internetowej przez Wiolettę Kuźniar prowadzącą działalność gospodarczą PHU GEMINI, z siedzibą w Opolu (45-862), ul. Wojska Polskiego 1-3/3, (administratora danych osobowych, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r..  o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr. 133, poz 883), dla celów przeprowadzeniu Konkursu Rodzinnego o Puchar Prezydenta Miasta Kalisz, komunikacji z Uczestnikami i przekazania im nagród.

  Wyrażam zgodę.

  Wyrażam zgodę na publikację danych osobowych podanych przeze mnie w procesie rejestracji na niniejszej stronie internetowej w postaci imienia i nazwiska oraz mojego wizerunku na łamach strony internetowej www.blog.docenpolskie.pl, blogu Programu „Doceń Polskie” oraz przez partnerów Organizatora Konkursu.

  Wyrażam zgodę.

  _________________________________________
  UWAGA!
  WSZYSTKIE POLA MUSZĄ BYĆ ZAZNACZONE ORAZ WYPEŁNIONE, ABY TWOJE ZGŁOSZENIE MOGŁO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE!