Organizator targów WorldFood Poland zmienia termin tegorocznej edycji!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wystawców i gości, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego (z dnia 8.03.2020 r.), informuję, że podjęliśmy trudną decyzję o zmianie terminu tegorocznej edycji Targów. 

 

Nasze wspólne bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, ale obserwując sytuację w branży targowej, zdecydowaliśmy się podjąć tę decyzję z wyprzedzeniem również dlatego, aby dać wszystkim uczestnikom  czas i możliwość na odpowiednie zaplanowanie logistyki związanej z udziałem w targach i uniknięcie niepotrzebnych kosztów.

 

Po wielu konsultacjach i rozmowach z przedstawicielami branży postanowiliśmy przesunąć termin targów na czas, w którym zagrożenie zostanie zminimalizowane. Nowy termin został ustalony na drugą połowę czerwca – jesteśmy w trakcie ustalania najbardziej dogodnego terminu z obiektem wystawienniczym EXPO XXI, niezwłocznie po potwierdzeniu daty zostanie ona opublikowana. Mamy nadzieję na zrozumienie i współpracę w tych trudnych dla nas wszystkich okolicznościach. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i w aspekcie naszego wspólnego bezpieczeństwa, jest to słuszna decyzja.

 

 

 Do zobaczenia podczas WorldFood Poland ! 

Agnieszka Szpaderska

Dyrektor Targów