Nowy sklep firmowy Kiszeczka w warszawskim Wawrze

W najbliższą środę – 16.03.2022 w Warszawie otwarty zostanie nowy sklep firmowy marki Kiszeczka. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Trakt Lubelski 371 w dzielnicy Wawer. To piąty sklep firmowy Kiszeczka w stolicy.

Otwarcie nowego sklepu firmowego odbędzie się w środę – 16.03.2022 o godzinie 10:00. Na ten dzień zaplanowano losowanie atrakcyjnych nagród, upominków oraz bonów wśród klientów sklepu. Trzy dni później – w sobotę 19.03.2022 w godzinach 9:00-14:00 odbędzie się rodzinny grill, podczas którego każdy będzie mógł spróbować produktów marki Kiszeczka, poznając Smak Najwspanialszych Wspomnień.

 

Poza szeroką ofertą mięs, wędlin, produktów garmażeryjnych dostępnych w ramach marki własnej „Karczewska Kuchnia Domowa”, różnorodnych serów czy przekąsek, w sklepie Kiszeczka przy ul. Trakt Lubelski 371 znalazło się miejsce na wołowinę sezonowaną, która stanowi doskonałe uzupełnienie dostępnego asortymentu.

Sklep Kiszeczka znajduje się w centrum handlowym – obok sklepu Lidl. Punkt sprzedaży sąsiaduje z lokalem zajmowanym przez Piekarnię Wanda. Obie firmy od niedawna ściśle współpracują nad tworzeniem wspólnego konceptu sklepów z wędlinami oraz wyrobami piekarniczymi.

 

Kiszeczka – Smak Najwspanialszych Wspomnień

Marka Kiszeczka funkcjonuje na rynku od 1936 roku. Od tego czasu mieszkańcy Warszawy i Mazowsza mają dostęp do wyjątkowych wędlin przygotowywanych według tradycyjnych, domowych receptur. Założycielem rodzinnej masarni był Jan Trzaskowski – dziadek obecnych właścicieli. Historyczne zawirowania na chwilę wstrzymały rozwój firmy. Rok 1989 umożliwił jednak powrót do tego, na czym Trzaskowscy znają się najlepiej – do wyrobu wędlin najwyższej jakości pod znaną w regionie nazwą. Dziś wyroby marki Kiszeczka oferowane są w dziesięciu sklepach firmowych oraz ponad trzydziestu sklepach partnerskich na terenie Mazowsza. 

Strona internetowa marki Kiszeczka: www.kiszeczka.pl