Związek Polskie Mięso obchodzi Dzień Dziecka w Ogrodach Kancelarii Premiera!

W dniu 5 czerwca 2016 odbyła się czwarta edycja wydarzenia Dzień Dziecka w Ogrodach Kancelarii Premiera, tym razem pod hasłem „Dzieci rządzą!”. W tym wyjątkowym spotkaniu z najmłodszymi udział wziął Związek Polskie Mięso, organizując mnóstwo atrakcji pod wspólnym hasłem: „WOŁOWINA jest super!”.
Na powierzchni zagospodarowanej przez ZPM realizowane były warsztaty z przygotowywania zdrowych i pysznych kanapek z wołowiną. Dzieci zamieniały się w szefów kuchni, ubierając fartuszki i kucharskie czapki. Do dyspozycji młodych kucharzy były różne rodzaje mięsa wołowego, cała gama pieczywa, sosów i warzywnych dodatków – wszystko dla skomponowania własnych, zdrowych kanapek z polskim mięsem! Nagrodą za ciężką pracę były gadżety – pudełeczka śniadaniowe. Ponadto, na dzieci czekały inne atrakcje – w tym malowanie buziek, pokazy żonglerskie oraz tworzenie ogromnych baniek mydlanych. Przy organizacji stoiska ZPM nie zapomniał o rodzicach, przygotowując dla nich darmowe porady dietetyczne oraz degustację najlepszej wołowiny, prosto z gorącej lokomotywy grillowej!

_
Niespodzianki przygotowane przez Związek Polskie Mięso w ramach Dnia Dziecka, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających Ogrody Kancelarii Premiera – zarówno dzieci, jak i dorosłych. W trakcie spotkania stoisko „WOŁOWINA jest super!” odwiedził między innymi Sekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki.

_
Wydarzenie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.

_

Zapraszamy do fotorelacji >>