Zmiany w firmie PROMAR

Po 30 latach dynamicznego rozwoju firma Promar podjęła strategiczną decyzję o podziale na dwie niezależne organizacje: Promar PPH sp. z o.o. oraz Promatec sp. z o.o. W zakresie działalności Promar pozostaje produkcja i sprzedaż dodatków, przypraw, środków funkcjonalnych oraz osłonek alginianowych. Firma realizuje swoje procesy produkcyjne w Zawierciu i w Kaliszu. Do dyspozycji klientów pozostaje nowoczesne Centrum Aplikacyjne
i Akademia Smaku wraz z działem R&D w Zawierciu.

 

Działania Promatec koncentrują się natomiast na sprzedaży oraz serwisie maszyn i urządzeń renomowanych, światowych liderów branży spożywczej. Nowoczesne Centrum Serwisowe w Czerwionce Leszczynach odpowiada za serwis posprzedażowy. Tutaj zlokalizowany jest magazyn części zamiennych, klipsów i pętelek. Niezawodny serwis i obsługa posprzedażowa zapewniają bezpieczeństwo inwestycjom, a doświadczony zespół ekspertów jest partnerem we wszelkich nowych projektach. Ofertę firmy uzupełnia szeroki asortyment wysokiej jakości jelit naturalnych.

 

Z dniem 1-go stycznia 2020 roku funkcję Dyrektora Zarządzającego Promatec sp. z o.o. objęła Pani Anna Filipczak. Jest ona związana z branżą spożywczą od 15 lat. Swe doświadczenie zdobyła w Grupie Nomax –  wiodącego producenta opakowań dla przemysłu mięsnego. Przez 10 lat pełniła funkcje w zarządzie Grupy odpowiadając za rozwój sprzedaży, pozyskiwanie nowych rynków oraz kreowanie wizerunku firmy.