Zapach wędlin i pieczonego mięsa kusi już od wejścia.

Niemal od dwóch lat w każdy czwartek do sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca trafiają wędliny prosto z wędzarni, które swoim aromatem kuszą już od progu. Wyroby dostępne w tej ofercie związane są bezpośrednio z linią produkcyjną ZM Górzyca, co pozwala na jej stałe urozmaicanie. Produkty cieszące się największą popularnością, takie jak boczek szlachecki, kiełbasa myśliwska, czy kiełbasa szlachecka powtarzają się niemal co tydzień. Wędliny prosto z wędzarni dostępne są w każdy czwartek w całej sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca.

_
Wyroby z dzika, wędliny z tradycyjnej wędzarni, szeroka oferta wyrobów wieprzowych, drobiowych, a także wołowych zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wyszukanych smakoszy. W ofercie Delikatesów Mięsnych Górzyca w Gryficach w Kauflandzie znaleźć można również mięsa prosto z pieca. Chyba nie ma nic lepszego od smaku i zapachu pieczonego mięsa. Karkówka, schab, boczek, żeberka, czy pieczona ćwiartka z kurczaka to gotowe rozwiązanie na obiad, lub na ciepłą przekąskę w ciągu dnia. Taka oferta dostępna jest również w sklepach firmowych w Płotach i w Szczecinie (przy ulicy Kwiatowej 29).
W sklepach ZM Górzyca dostępne są produkty na grilla. Od lat ciesząca się uznaniem klientów kiszka ziemniaczana, przebój z zeszłego roku – kiełbasa szaszłykowa i dostępna tylko u nas zaskakująca kiełbasa gołąbkowa. Dla miłośników tradycyjnych smaków czekają kaszanka dobra z dodatkiem kaszy pęczak i kaszy jęczmiennej, lekko pikantna w smaku kiełbasa madziarska, i klasyczne kiełbasy wieprzowe – kiełbasa rewalska i gryficka.
Wyroby oferowane przez markę Delikatesy Mięsne Górzyca obecnie dostępne są w stałej sprzedaży w całej sieci na terenie województwa zachodniopomorskiego.

_

Więcej informacji nt. zakładu, jego oferty oraz sieci sklepów mięsnych dostępne jest na stronie www.zmgorzyca.pl.

_