Współczesne agregaty chłodnicze

Najnowsze technologie oraz wieloletnie doświadczenia projektantów, umożliwiają w dzisiejszych czasach budowę coraz bardziej optymalnych , energooszczędnych, praktycznych w montażu oraz użytkowaniu, bezpiecznych urządzeń chłodniczych. Obecnie jednym z podstawowych wymogów inwestycyjnych jest także optymalizacja wszelkich kosztów – a więc najtańsze przygotowanie fabryczne  doposażonego urządzenia tak, aby po przejściu ostatecznych testów pracy – sam montaż i obsługa serwisowa były zminimalizowane do niezbędnych, podstawowych czynności. Również bezpośredni koszt zakupu urządzeń  winien zachęcać  Inwestorów do zakupu nowych, nowoczesnych instalacji, bo przecież inwestowanie w stare – to cofanie się w rozwoju, czasem wiele lawinowych kłopotów i przymus do kolejnych wydatków… ( jeśli nie na poprawki,  to  –  za rachunki energii elektrycznej).

_

Prezentujemy i polecamy agregaty chłodnicze w obudowie, stosowane dla szerokiego zakresu aplikacji chłodniczych pokrywających średni i niski zakres temperatur parowania.

_

Agregaty chłodnicze Danfoss Optyma ™ Slim Pack  w obudowie

Niezawodność, zwarta konstrukcja i niski koszt zakupu sprawiają, że agregat skraplający Slim Pack zapewnia chłodzenie efektywne pod względem kosztów inwestycji i eksploatacji.

 

100%  agregatów przechodzi testy w fabryce, co pozwala ograniczyć ryzyko nieszczelności i innych usterek występujących  przy montażu indywidualnym

_

Zastosowania: przetwórstwo mięsa, wędliniarnie,  minimarkety, supermarkety, stoiska rybne i mięsne, restauracje, laboratoria, stacje benzynowe, chłodzenie procesów przemysłowych, chłodzenie mleka, przechowywanie produktów spożywczych, mrożenie.

_

Agregaty chłodnicze Copeland EazyCool ™ ZX  w obudowie

  • Spójne z konstrukcją budynku: estetyka i elegancja, redukcja zajmowanej powierzchni (idealne do montażu na dachach i ścianach w centrach miast i osiedli ludzkich)
  • Dostosowane do pracy w osiedlach ludzkich dzięki redukcji hałasu
  • Oszczędności energii (wysoka efektywność sprężarki, automatyczna regulacja)
  • Prosty montaż (kompletnie wyposażony agregat Copeland EazyCool™ umożliwia szybki i łatwy montaż oraz    uruchomienie instalacji chłodniczej)
  • Wysoka niezawodność dzięki elektronicznemu systemowi nadzoru pracy

_

 

 

Sprężarka wyposażona jest w unikalny system ochrony silnika, zabezpieczający przed uszkodzeniem w wyniku:

  • Przekroczenia dopuszczalnego prądu pracy
  • Spadku napięcia
  • Zaniku fazy
  • Nieprawidłowego kierunku obrotów

?

Typowe zastosowania to: zakłady przetwórstwa,  sklepy detaliczne, komory chłodnicze i mroźnicze , restauracje i bary szybkiej obsługi, chłodzenie napojów.

_

Agregaty chłodnicze Copeland EazyCool ™ ZX  zdobyły Nagrodę Instalatorów Amerykańskich 2009
 Promocja na agregaty chłodnicze w obudowie  –  TRWA !!!

 

 

Na podstawie materiałów technicznych producentów:

Małgorzata Maniawska  –  Marketing Elektronika S.A.

www.elektronika-sa.com.pl

_

_