Wizja przyszłości Industrial Auctions

Industrial Auctions to firma umożliwiająca zakup lub sprzedaż maszyn do produkcji żywności i napojów. Ta znana w branży marka z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu aukcji dla wielu renomowanych firm nieustannie udowadnia, że jest niezawodnym partnerem w świecie aukcji internetowych. Żadne wyzwanie nie jest dla niej zbyt duże!

 

Oczywiście, wzrost ten nie przychodzi z dnia na dzień. Industrial Auctions ciężko pracuje, aby go osiągnąć i zawsze stara się być o krok przed konkurencją. Nieustannie rozszerza swoją sieć i zwiększa świadomość marki. W przypadku Industrial Auctions jest to bardziej złożone ze względu na dwustronny aspekt platformy. Ad van Kollenburg wyjaśnia: „Jesteśmy platformą, która łączy sprzedających z kupującymi. Rozwój jest więc możliwy wyłącznie wtedy, gdy uwzględnimy obie strony. To sprawia, że nasza strategia jest dwutorowa – szukamy potencjalnych kupujących, ale także potencjalnych kontrahentów.” Z jednej strony, szukanie potencjalnych nowych kontrahentów jest zawsze wysokim priorytetem. „W Industrial Auctions, nie prowadzimy zimnej sprzedaży, stawiamy bowiem na osobisty kontakt i jak najlepsze poznanie ludzi, z którymi współpracujemy” – mówi Jeroen van Kollenburg. Jednym z celów firmy jest organizowanie aukcji w coraz większej liczbie krajów w Europie. Wkrótce odbędą się również aukcje w Hiszpanii, kraju, w którym dotychczas nie były one zbyt często przeprowadzane.

 

Gdy nowe kraje przynoszą nowe wyzwania, Ad i Jeroen podkreślają, jak wielkie znaczenie ma zdobywanie wiedzy o rynku w danym kraju. Aby tego dokonać i zapewnić sobie wiarygodność, ściśle współpracują z partnerami biznesowymi z całej Europy. Dzięki tym relacjom, firma jest zawsze na bieżąco z różnymi rynkami i łatwiej jej nawiązać kontakt z wiarygodnymi firmami, które mogą pomóc w demontażu i transporcie w danym kraju. Jeroen van Kollenburg wyjaśnia: „Mamy na przykład partnerów w Wielkiej Brytanii, którzy pomagają nam w tamtejszych aukcjach. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy z powodu Brexitu zmieniły się przepisy.”

Z drugiej strony, zespół marketingowy pracuje nad zwiększeniem świadomości marki, aby przyciągnąć nowych klientów. Jeroen van Kollenburg mówi: „Współpracujemy z wieloma partnerami medialnymi w zakresie reklamy online i offline. Reklamujemy się nie tylko w magazynach europejskich, ale także globalnych lub specyficznych dla każdego regionu na świecie, ponieważ nasi klienci są na całym świecie.”

 

Poszukiwanie nowych możliwości reklamowych trwa.
Podsumowując, możemy z całą pewnością stwierdzić, że przyszłość firmy rysuje się w jasnych barwach. Ad van Kollenburg zgadza się z tym stwierdzeniem: „Czekamy na to, co przyniesie przyszłość i jestem przekonany, że będzie ona dobra dla Industrial Auctions. Tam, gdzie w przyszłości zrobię kilka kroków w tył, mam pełne zaufanie do Jeroena, a wraz z nim do całego zespołu, że uda im się odnieść sukces na wszystkich kolejnych aukcjach. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt duże, o ile zrobimy to razem!”

 

www.industrial-auctions.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Publikacja jest chroniona prawem autorskim.
Przedruk tylko za pisemną zgodą wydawcy serwisu.