Widać już, że polscy przedsiębiorcy na to czekali! Szybko kurczy się pula dostępnych miejsc na KONGRES 590! Nie daj się ubiec, zarejestruj się dziś!

Już po sześciu dniach przyjmowania rejestracji na KONGRES 590 widać, jak bardzo brakowało w Polsce eventu o takim charakterze. Właściciele mikro, małych i średnich firm, a także menedżerowie dużych podmiotów gospodarczych z entuzjazmem powitali inicjatywę KONGRESU 590, którego ideą jest wypracowanie najlepszych rekomendacji dla rozwoju polskiego biznesu.

_
Nowoczesne wnętrza Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Rzeszowie pomieszczą w komfortowych warunkach na KONGRESIE 590 około dwóch tysięcy gości. Przy stale rosnącym poziomie zainteresowania udziałem w KONGRESIE, pula ta może wyczerpać się już na kilkanaście dni przed 17 listopada, czyli dniem inauguracji wydarzenia. Organizatorzy podkreślają więc, że nie warto czekać z rejestracją do ostatniej chwili, zwłaszcza, że można jej dokonać w bardzo prosty i szybki sposób.

_
– Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.kongres590.pl
i jest bardzo prosta. Składa się z trzech etapów. Pierwszy to wprowadzenie danych osobowych. Drugi to stworzenie własnego, interesującego nas programu panelowego, wybieranego z bardzo bogatej oferty tematycznej KONGRESU 590. Końcowym etapem jest potwierdzenie rejestracji i dokonanie płatności 100 zł za uczestnictwo w KONGRESIE – tłumaczy Łukasz Oprawski, prezes Fundacji im. Sławomira Skrzypka, która jest organizatorem wydarzenia.

_
Przyjmując rejestracje na KONGRES 590 organizatorzy postanowili ograniczyć do minimum obostrzenia czy bariery regulaminowe dla gości. Oznacza to na przykład, że profil zawodowy osoby dokonującej rejestracji nie determinuje w żaden sposób wyboru ścieżki tematycznej, z jakiej ma ona ochotę skorzystać podczas KONGRESU.

_
– Uzupełnieniem nazwy KONGRESU 590 jest hasło UWALNIAMY POLSKI POTENCJAŁ! Oznacza to, że chcemy działać na rzecz znoszenia barier dla przedsiębiorców, a nie zamierzamy tworzyć nowych. Dowodem na to jest chociażby brak wydzielonych stref VIP podczas KONGRESU 590, mimo tego, że swój udział w nim zapowiedzieli prezesi największych polskich firm oraz przedstawiciele najwyższych władz państwowych. To właśnie w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki przedstawi po raz pierwszy pakiet ułatwień legislacyjnych dla przedsiębiorców, nazwany „Konstytucją dla biznesu”. To kierunek działań, na jaki polscy przedsiębiorcy czekali od wielu lat
– dodaje Łukasz Oprawski.

_
Pierwsza edycja KONGRESU 590 odbędzie 17 i 18 listopada w Rzeszowie pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który osobiście weźmie aktywny udział w tym wydarzeniu, wręczając m.in. gospodarcze nagrody prezydenckie w sześciu kategoriach.
Jeżeli jest jeszcze jakiś aktywny, poszukujący innowacji i inspiracji do rozwijania swojego biznesu polski przedsiębiorca, który na 17 i 18 listopada zaplanował coś innego niż wizyta w Rzeszowie, powinien jak najszybciej zweryfikować swoje plany.

_
Dlaczego? Ponieważ KONGRES 590 to:

  • ważne decyzje gospodarcze i dostęp do najważniejszych osób w Państwie,
  • uroczysta Gala Nagród Prezydenckich,
  • sześć bloków tematycznych, przygotowanych dla firm w każdym stadium rozwoju: od mikroprzedsiębiorstw po narodowych liderów biznesu,
  • zaskakujący zagraniczni goście,
  • prezentacje najlepszych polskich start-upów, czyli przegląd najnowszych polskich pomysłów i technologii, które mogą usprawnić Twoją firmę,
  • udział przedstawicieli świata nauki i placówek badawczo-rozwojowych, które pracują na rzecz polskiego biznesu,
  • imponujące i nowoczesne wnętrza CWK w Rzeszowie.

_

Szczegółowe informacje o KONGRESIE 590 i rejestracja – www.kongres590.pl

_

Więcej informacji udziela:
Anna Furman:
tel. + 48 793 276 233
email: anna.furman@kongres590.pl