Wędliny z Górzycy w samym centrum Szczecina!

ZM Górzyca na początku lutego otworzył kolejny sklep firmowy, tym razem niemal w samym sercu Szczecina na Manhattanie. To już 12 sklep uruchomiony przez niewielki zakład mięsny z województwa zachodniopomorskiego.


W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór asortymentu, m.in. wędliny wieprzowe – w tym wędliny z tradycyjnej wędzarni, wędliny swojskie, a także wyroby przygotowane z mięsa drobiowego oraz cieszące się coraz większą popularnością wędliny z dzika. Ponadto w każdy czwartek w ofercie specjalnej dostępne są wędliny prosto z wędzarni.
Szeroki wybór, wysokiej jakości mięso, naturalne przyprawy oraz wędzenie w tradycyjnych komorach wędzarniczych opalanych dymem z drewna olchowego i bukowego sprawiają, że klienci chętnie wracają po wyroby z Górzycy.

=
Otwierając kolejne sklepy zakład sukcesywnie realizuje politykę rozwoju i rozbudowy sieci sklepów mięsnych. Wędliny z Górzycy od początku lutego dostępne są już 12 sklepach firmowych zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego – od Polic, przez Szczecin, Gryfice, aż po Kołobrzeg.

=
Więcej informacji nt. zakładu, jego oferty oraz sieci sklepów mięsnych dostępne jest na stronie www.zmgorzyca.pl.