Tarczyński rozbudowuje bestsellerową linię kabanosów Exclusive

Firma Tarczyński poszerza swoją bestsellerową linię Exclusive. Do oferty właśnie dołączyła nowa propozycja – kabanosy o smaku chilli & ser. To jednak niejedyne nowości od popularnego producenta przekąsek białkowych. Wśród unikatowych produktów z linii Exclusive Paluszki konsumenci znajdą teraz dwa nowe warianty – chilli oraz indyk. Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ to 3. i 4. – zaraz po drobiowym i wieprzowym – najlepiej sprzedający się smak kabanosów branżowego lidera.

 

Tarczyński jest największą marką w kategorii kabanosów z dwucyfrową dynamiką wzrostu, posiadającą według Nielsena aż 66 proc. udziałów w rynku. Widząc zainteresowanie tą kategorią produktów, producent nieustannie rozwija swoją ofertę.
– Stale szukamy innowacji między innymi dla rozwoju bestsellerowej linii Tarczyński Exclusive. Jest ona regularnie obecna w naszych kampaniach reklamowych – również w najnowszej odsłonie z Muszkieterami w roli głównej. Jej sukces tkwi w wyjątkowym smaku, sprawdzonej formule, ale też praktycznym i wygodnym sposobie pakowania kabanosów. Nasze nowe warianty smakowe to propozycje z myślą o tych, którzy szukają nowości i nowych doznań smaków swoich ulubionych przekąsek – mówi Tomasz Tarczyński, Dyrektor Marketingu i Eksportu w Tarczyński S.A.

 

Nowe smaki linii Exclusive i Exclusive Paluszki
W maju do bestsellerowej oferty linii Exclusive dołączyły kabanosy Tarczyński Exclusive chilli & ser wytrawna przekąska powstała z unikalnego połączenia obu tych smaków, jakiego na rynku jeszcze nie było. To kolejny przykład innowacyjnego podejścia marki i propozycja, która sprawdzi się idealnie zarówno w czasie letnich podróży, jak również podczas filmowego wieczoru w domu.

 

Nowością dostępną w sprzedaży od 23 maja, są również kabanosy Tarczyński Exclusive Paluszki chilli i Tarczyński Exclusive Paluszki z indyka. Te wyjątkowo cienkie i aromatyczne produkty są sprzedawane w innowacyjnych, stojących opakowaniach, posiadających strunowe zamknięcie, które marka Tarczyński oferuje jako jedyna na rynku. Możliwość otwarcia i ponownego zamknięcia zapewnia konsumentom wygodę przechowywania i transportu, dzięki czemu kabanosy-paluszki idealnie sprawdzą się chociażby podczas wakacyjnych wyjazdów.