Spotkania biznesowe KJOW w ramach Food Market Court – wielkie ułatwienie dla handlowców

Szybki rozwój i zmiany rynku powodują brak czasu na osobiste spotkania z klientami. Niekiedy poświęcamy więcej czasu niż rodzinie telefonując i wysyłając maile , ale niezmiernie rzadko udaje nam się wypić z nimi kawę czy zjeść smaczny lunch z kieliszkiem wina. Oferta spotkań handlowych KJOW jest doskonałą okazją żeby to naprawić. W kilka godzin można zdobyć więcej kontaktów niż przez miesiąc telefonowania i wysyłania e-maili.

_

Food Market Court to wydarzenie, na którym w ciągu kilku dni gromadzą się setki osób poszukujących kupców, dostawców i usług, dzięki którym rozwiną swój biznes. Organizowane jest przez firmy o polskim kapitale. Specjalistyczne targi odbędą się od 7 do 9 marca 2017 r. w nowoczesnym centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Odbędą się tam spotkania adresowane do branży mięsnej Meat Market (7 marca), dań gotowych Food Convenience (8 marca) oraz przetwórstwa owocowo-warzywnego POW-er (9 marca). 

_

Pierwsze z nich skierowane jest przede wszystkim do przetwórców oraz dostawców wędlin, natomiast drugie gromadzi wytwórców dań gotowych. Dla producentów surowego mięsa oba wydarzenia są niepowtarzalną sposobnością do zawarcia obiecujących kontaktów biznesowych z kilkudziesięcioma producentami oraz dostawcami wędlin i wyrobów mięsnych dla gastronomii. Pojawią się oni na spotkaniach, w poszukiwaniu kontrahentów wśród sklepów i sieci handlowych. Podczas oficjalnej części spotkania będzie okazja do rozmów w biznesowej atmosferze, ale będzie można porozmawiać z kontrahentami i w mniej formalnych okolicznościach.

_

Główną ideą spotkań jest nawiązywanie osobistych kontaktów handlowych pomiędzy uczestnikami i utrzymywanie między nimi pozytywnych relacji . Wszystko to w jednym dniu pod jednym dachem przy wyśmienitym cateringu MCC Mazurkas . Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na poszukiwanie nowych kontrahentów oraz związane z tym wyjazdy w delegacje. Wszyscy, do których chcemy dotrzeć, znajdą się tego samego dnia w tym samym miejscu.

_

Więcej na www.foodmarketcourt.pl