SLIMY- nowe kabanosy DUDA

Kabanosy są niezastąpionymi towarzyszami dnia i wypadów za miasto. Na wycieczce w Tatrach, podczas rejsu na Mazurach, na nartach w Szczyrku, czy też w pracy…Kiedy aktywnie spędzamy czas i musimy coś szybko „wrzucić na ząb”, chyba nikt nie zaprzeczy, że nie ma lepszej przekąski niż kawałek kabanosa. Takie to proste i szybkie, a jakie praktyczne! Rzeczywiście, istnieje kilka niezaprzeczalnych powodów dla których Polacy pokochali kabanosy. Postanowiliśmy stworzyć dla nich coś nowego.

SLIMY to nowa propozycja w ofercie marki DUDA. Kabanosy cienkie, o wysokiej mięsności, pozbawione dodatku glutaminianu sodu w osłonce alginianowej (100% pochodzenia roślinnego).


SLIMY są dłuższe i grubsze niż podobne produkty dostępne obecnie na rynku. Dostępne w 5 smakach
– wieprzowy
– drobiowy z dodatkiem wieprzowiny
– serowy
– paprykowy
– bez wędzenia (wieprzowy).
Kabanos bez wędzenia to nowość w tej kategorii produktów. Wyniki badań rynkowych pokazały nam, że jest grono Klientów, którzy szukają produktów pozbawionych dymu wędzarniczego. Smakiem, ten kabanos zbliżony jest do produktów dojrzewających, z charakterystyczną nutką kwaskowości, a brak wędzenia sprawia, że jego konsystencja jest bardziej krucha.

=

Najważniejsze zalety
Wysoka mięsność produktów
Osłonka w 100% pochodzenia roślinnego
Bez dodatku glutaminianu sodu
Dłuższe i grubsze niż inne produkty w tej kategorii
Atrakcyjne, nowoczesne opakowanie

Slimy
Gramatura opakowania: 120 g
Orientacyjna cena detaliczna: ok. 6 zł

image001