Przed nami jesienna odsłona programu „Doceń polskie”!

Pragniesz podkreślić wysoką jakość i polskie pochodzenie swoich produktów? Chcesz, aby wyróżniały się na półkach sklepowych i zwracały uwagę klientów? Oznacz je  znakiem jakości – „Doceń polskie”! Już niebawem kolejna okazja do zdobycia tego prestiżowego godła. Jesienna certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” odbędzie się w dniu 25 października br. Tego dnia członkowie Loży Ekspertów spotkają się Hotelu Centrum w Sosnowcu, aby ocenić produkty zakwalifikowane do udziału w październikowej atestacji. Warto zapamiętać tę datę i już dziś zgłosić swoje produkty do udziału w tym wydarzeniu!

 

Dlaczego warto ubiegać się o certyfikat programu „Doceń polskie”?

 

Wiarygodność!
Godło „Doceń polskie” to potwierdzenie wysokiej jakości, doskonałego smaku oraz polskiego pochodzenia. Obecność tego znaku na opakowaniu buduje zaufanie u konsumentów, świadcząc o rzetelności i dbałości o jakość oferowanych przez producenta artykułów. Znak „Doceń polskie” jest gwarancją, że kupujący sięga po wartościowy i godny polecenia produkt. Został on bowiem pozytywnie zaopiniowany przez grono kompetentnych i niezależnych ekspertów.

 

Rozpoznawalność!
Godło „Doceń polskie” jest symbolem znanym i cenionym przez konsumentów, umożliwiając im wybór wyprodukowanych w Polsce wyrobów wyróżniających się wysokimi standardami jakościowymi. Jego obecność na produkcie pozwala na szybkie zidentyfikowanie jakości i polskiego pochodzenia, a to w zdecydowany sposób ułatwia wybór wśród konkurencyjnej oferty na półkach sklepowych.

 

Wsparcie polskiej gospodarki!
Ogólnopolski Program Promocyjny “Doceń polskie” powstał z potrzeby wyróżnienia dobrych, polskich produktów, a jego głównym zadaniem jest aktywne wspieranie rodzimych producentów w propagowaniu artykułów spożywczych wysokiej jakości. Świadomi konsumenci wiedzą, że wybierając polskie produkty, nie tylko dbają o swoje zdrowie, ale również wspierają rodzimych producentów oraz rozwój lokalnej gospodarki.

 

Zwiększenie sprzedaży!
Konsumenci stawiają na jakość, dlatego produkty oznaczone godłem „Doceń polskie” przyciągają ich uwagę. To może przyczynić się do wzrostu sprzedaży i zwiększenia zainteresowania produktami oznaczonymi tym godłem. Znak „Doceń polskie” może być więc znakomitym narzędziem pozwalającym na wyeksponowanie tego, co dla kupujących ma największą wartość.

 

Marketing i promocja!
Godło „Doceń polskie” to doskonałe narzędzie marketingowe, podkreślające wyjątkowe walory oznaczonych nim produktów. Wyeksponowanie godła pozwala nie tylko podkreślić wysoką jakość produktu, ale również jego polskie pochodzenie, co ma szczególnie znaczenie dla świadomych konsumentów. Laureaci programu otrzymują także bon na bezpłatne konsultacje ze specjalistą z Centrum Znakowania Żywności. Do ich dyspozycji jest również wsparcie agencji RP, Fanpage programu oraz jego blog. Wszystkie te narzędzia pozwalają na aktywne budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jeszcze skuteczniejsze dotarcie do konsumentów.

 

Profesjonalna ocena!
Warto pamiętać, że udział w certyfikacji to nie tylko szansa na zdobycie godła „Doceń polskie”, ale również możliwość skonfrontowania swoich produktów z opinią niezależnych i doświadczonych ekspertów. To wyjątkowa szansa na pozyskanie cennych uwag oraz wskazówek do dalszego doskonalenia oferty.

 

***

 

Regulamin programu i formularze zgłoszeniowe można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej www.docenpolskie.pl, z zakładki „Program”, więcej informacji na temat laureatów poprzednich edycji znajdziecie Państwo pod adresem: www.blogdocenpolskie.pl

 

Zachęcamy do zgłoszenia on-line >>

 

***

 

Program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, tworzący Lożę Ekspertów. Certyfikaty jakości są przyznawane na okres 24 miesięcy. Po upływie jego czasu producent, który nadal chce korzystać ze znaku „Doceń polskie” ponownie zgłasza nagrodzony wcześniej wyrób do oceny. Jeśli i tym razem zyska wymaganą regulaminem liczbę punktów, ważność Godła zostanie przedłużona na kolejny, dwuletni, okres.