POLAGRA 2020 gotowa na nowe!

Jesień na Międzynarodowych Targach Poznańskich uraczy nas w tym roku naprawdę solidną dawką wydarzeń dedykowanych biznesowi, a wśród nich tradycyjnie znajduje się kultowa dla branży spożywczej POLAGRA (28.09-1.10.2020). Wydarzenie odbędzie się nie tylko pod szyldem nowego logo, ale także w oparciu o nowe zasady sanitarne.

 

Przygotowania do targów trwają i mają się… intensywnie! Wbrew branżowym obawom – bez przesunięć kluczowych terminów i w trybie zbliżonym do tego z edycji w ubiegłych latach. Po rebrandingu, który miał miejsce na początku bieżącego roku, POLAGRA zawierała będzie pod swoją marką trzy salony: food | horeca | foodtech, na których będzie można zapoznać się ofertą wyrobów spożywczych, nowymi technologiami dla zakładów produkujących żywność i innowacyjnymi rozwiązaniami dla gastronomii. W ramach nadchodzącej edycji przygotowywany jest również ciekawy program wydarzeń towarzyszących, w czym organizatorów targów wspierają zarówno wieloletni, jak
i nowi partnerzy biznesowi, a udział w nich można zgłaszać już dziś za pośrednictwem formularzy rejestracyjnych znajdujących się na stronie internetowej targów: www.polagra.pl.

 

Wydarzenie odbędzie się w nowych warunkach sanitarnych. GRUPA MTP, bazując na blisko wieloletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań. Przekonać się o tym można było już w czerwcu, a potem w lipcu, gdy odbyły się pierwsze wydarzenia po okresie lockdown’u takie jak Letni Targ Ogrodniczy czy Poznań Moto Fest, który
w ciągu dwóch dni odwiedziło 7,5 tysiąca fanów motoryzacji! Targowych gości nie zabrakło także w dn. 11-12 lipca podczas Letniego Targu Rodzinnego pełnego atrakcji dla całych rodzin takich jak m.in. warsztaty rolkowe, wesołe miasteczko, czy strefa fitness. Tysiące gości wzięły udział w imprezach organizowanych od czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nowe zasady sanitarne, ale wciąż ta sama radość ze spotkań i korzyści biznesowe.

 

Jak zatem będzie wyglądała targowa rzeczywistość? W trosce o bezpieczeństwo wszystkich wystawców i zwiedzających Grupa MTP robi to co konieczne, ale i znacznie więcej. Przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu. Przestrzenie dla wystawców i zwiedzających aranżowane są tak, aby można było zachować odpowiedni dystans. Dezynfekowane są na bieżąco często dotykane elementy infrastruktury. Z punktu widzenia zwiedzających targi na pewno kluczową informacją jest to, że sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie online. – Konieczność tworzenia efektywnych i adekwatnych do sytuacji rozwiązań jest częścią naszej pracy, niezależnie od okoliczności jakie niesie rzeczywistość. Tak też stało się w przypadku wydarzeń targowych w roku 2020.  Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację spotkań branży w nowych standardach – bezpiecznych dla wszystkich odwiedzających Targi.komentuje Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP.

 

Nie ma wątpliwości, że POLAGRA 2020 odbędzie się przy zachowaniu najwyższych standardów zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu odwiedzających targi. Organizatorzy wydarzenia jednocześnie zapewniają, że dokładają wszelkiej staranności, by procesy logistyczne związane z organizacją targów przebiegały sprawnie.

 

Jak wyglądają nowe realia na targach? Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym: https://www.youtube.com/watch?v=5J0pVffAK1s

Więcej informacji na temat nowych warunków sanitarnych i zasad bezpieczeństwa:
 
www.mtp.pl/pl/usługi/podróż-i-pobyt/standardy-bezpieczeństwa/