Piękny jubileusz firmy Nomax Trading

Rok 2014 jest dla Nomax Trading  rokiem szczególnym – firma obchodziła 25 lecie istnienia. Z tej okazji 10 października 2014 roku został zorganizowany uroczysty bankiet jubileuszowy, który miał miejsce w Hotelu Narvil w miejscowości Serock koło Warszawy.

– 25-lecie działalności firmy to najlepszy czas na podsumowana oraz wyznaczanie nowych celów. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i innowacyjnych rozwiązań, co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości – komentuje Anna Domagała, Prezes Zarządu Nomax Trading. –  Lista zrealizowanych przedsięwzięć jest imponująca. Wszystkim pragnę podziękować za duże zaangażowanie – dodaje.
=
Podczas Jubileuszu nie zabrakło atrakcji. Goście mogli wysłuchać wykładu  motywacyjnego Rafała Szczepanika oraz opowieści z jego wyprawy na biegun Północny i Południowy, poznać tajniki kuchni molekularnej, a także  obserwować wzruszającą animację piaskową. Ważną częścią spotkania była oficjalna premiera animowanego filmu opowiadającego o historii firmy Nomax Trading.
=
– Dynamiczny rozwój to przede wszystkim inwestycja w idee. Wciąż pędzimy do przodu dzięki ogromnej energii i zapałowi, których źródłem są nasi Pracownicy oraz Partnerzy Biznesowi. To dzięki Państwu dzisiaj możemy świętować osiągnięty sukces. Pragnę serdecznie za to podziękować – mówi Aleksandra Ilnicka-Łoza, Wiceprezes Zarządu Nomax Trading.

 

=

Z firmą Nomax obecnie Nomax Trading współpracuję od początku jej działalności. Najbardziej dostrzegam jej wytrwałość w dążeniu do doskonałości i skuteczność w opracowywaniu nowości produktowych. Nomax Trading to wiarygodny partner, na którego zawsze można liczyć. Firma chętna do rozmów i wzajemnego uczenia się.
Andrzej Cichoń, współwłaściciel i prezes zarządu, ZM H.A.M. sp.j.

Innowacyjność – to jest słowo, które najlepiej określa Nomax Trading. Firma ciągle zaskakuje klientów czymś, cz nowymymś, czego nie ma i czymś,  co najczęściej okazuje się dobrym rozwiązaniem.

Współpracujemy razem od kilkunastu lat – widziałem jak mała hurtownia, w krótkim czasie rozwinęła się w jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży opakowań dla przemysłu mięsnego.
Mariusz Rusin, prezes, ZM Polonus sp. z o.o. S.K.A.

Nomax Trading kojarzy mi się przede wszystkim z otwartą współpracą . Bardzo ważne są dla nas elastyczność, innowacyjność i nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów. Takie podejście daje gwarancję jakości i profesjonalizmu.
Wiesław Jakubowski , główny technolog, Tarczyński S.A.


Nomax Trading to rozpoznawalna marka w branży mięsnej. To wartość sama w sobie, marka wyraźna i zauważalna. Nikt wcześniej, tak bardzo nie skupiał się na kreowaniu opakowań dla przemysłu wędliniarskiego. Wielu ludzi w branży docenia Waszą pracę.
Moje pierwsze skojarzenie z Nomax Trading to estetyczny, wysokiej jakości produkt … oraz niespotykana w innych firmach duża liczba kobiet, zwłaszcza ładnych lub bardzo ładnych. To jest wartość!
Sławomir Cendrowski, RESULT

Na przestrzeni 25 lat widać ogromny postęp. Historia firmy, o której dowiedziałem się na konferencji, wiedza o zmianach jakie miały miejsce przez te wszystkie lata, nowoczesny park maszynowy, profesjonalna kadra zarządzająca, kompetentni pracownicy, wysoka jakość produktów i elastyczność  … wszystko to przekonuje mnie, że firma wkrótce będzie liderem na świecie.
Piotr Biernacki, Aleksandria sp. z o.o. s.k.

Biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły na przestrzeni 25 lat wróżę firmie wspaniałą przyszłość. Jestem pod wrażeniem, nie tylko produktów, lecz również nowoczesnego wizerunku i sposobu komunikacji z klientem.
DAT-Schaub A/S, Bert Eriksson

Nomax Trading postrzegam jako firmę profesjonalnie zarządzaną i przywiązującą bardzo dużą wagę do innowacji. Szczególnie podoba mi się nastawienie do zespołu pracowników i to jak stawia się na ich rozwój. Nowy folder korporacyjny jest świetny i nowatorski. Nie spotkałem się wcześniej z taką formą prezentacji zespołu.
Wspomniana podczas konferencji przebudowa starej cegielni w nowoczesne miejsce pracy spełniające międzynarodowe standardy robi ogromne wrażenie.
Zbigniew Trafny, Mróz S.A.

ZOBACZ FOTORELACJE W GALERII >>