Pasztety Profi: Nowe opakowanie, ten sam kultowy smak!

Obecny na rynku od ponad 25 lat Pasztet firmowy Profi z drobiem od niedawna dostępny jest w nowym opakowaniu. Ta sama zmiana dotyczy 12 innych wersji smakowych tego kanapkowego specjału. Pasztety Profi będą jeszcze łatwiejsze do zlokalizowania na sklepowej półce, za sprawą czytelnych oznaczeń i charakterystycznej, intensywnie zielonej etykiety. Co najważniejsze, nowe opakowania kryją w sobie ten sam, niezmienny od lat smak kultowego pasztetu.

 

Znane od dekad, idealnie smarowne i bogate w smaku pasztety Profi, choć zamknięte w nowych opakowaniach, bez trudu zostaną rozpoznane przez konsumentów. Obecne etykiety zachowane zostały bowiem w dotychczasowej, zielonej kolorystyce z czerwonymi akcentami i z charakterystycznym dla marki logo z kogutem. Wprowadzenie nowych opakowań nie wiąże się w tym wypadku ze zmianą receptury. Każdy z kilkunastu dostępnych smaków jest dokładnie taki sam, jak ten, który od lat cieszy się uznaniem klientów. Wybór ulubionej wersji smakowej ułatwią wyeksponowane na etykiecie dodatkowe składniki, urozmaicające klasyczną recepturę pasztetu z drobiem.

 

Wszystkie pasztety Profi pozbawione są konserwantów, a swą trwałość zawdzięczają jedynie szczelnemu opakowaniu i procesom produkcji. Dzięki długiemu terminowi przydatności do spożycia mogą być one przechowywane w kuchennej szafce nawet przez kilkanaście miesięcy, a kiedy tylko najdzie nas ochota, wraz z kromką chrupiącego pieczywa zamienią się w smaczny i sycący posiłek.

Warto pamiętać, że wśród oferowanych przez firmę Profi pasztetów w lekkich i poręcznych alu puszkach, poza kultowym firmowym, znajduje się wiele innych propozycji. Są to między innymi uwielbiany przez dzieci, aksamitny Pasztet z pomidorami, z pieczarkami, z papryką, delikatny z koperkiem, z indykiem, z gęsią, swojski ze szczypiorkiem czy bardziej wyrazisty z zielonym pieprzem, pikantny, z czosnkiem, pikantny pomidorowy lub z suszonymi pomidorami i bazylią.

Więcej informacji o produktach Profi na nowej stronie internetowej www.profi.pl.

 

Gramatura:

Wszystkie smaki pasztetu – 131 g – ok. 2,50 zł

Pasztet firmowy i Pasztet z pomidorami w dostępne są dodatkowo w dwóch innych gramaturach – 50 g – ok. 1,30 zł i 250 g – ok. 3,90 zł.