Nowy sklep firmowy Kiszeczka w Konstancinie-Jeziornie

W ubiegłą sobotę – 06.11.2021 otwarty został nowy, flagowy punkt sprzedaży marki Kiszeczka w Konstancinie-Jeziornie. Sklep zlokalizowany jest w budynku biurowym Faktoria – naprzeciwko C.H. Stara Papiernia.

 

Lokalizacja sklepu jest nieprzypadkowa – to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w Konstancinie-Jeziornie. We wnętrzu lokalu zastosowano nowoczesne rozwiązania, jak np. lady grawitacyjne firmy Viesmann o długości ponad dziewięciu metrów. Pozwalają one na wyeksponowanie pełnego asortymentu marki Kiszeczka, w tym wyrobów garmażeryjnych Karczewskiej Kuchni Domowej, wśród których dostępne są również produkty wegetariańskie.

 

W sklepie znalazło się również miejsce na strefę bistro z grillem, który pozwala na bieżące przygotowywanie świeżych dań przez szefa kuchni, obecnego na stałe w sklepie. Dodatkowa, specjalistyczna lada grzewcza umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury przygotowywanych przez kucharza potraw, aby gorące i pełne smaku trafiły do Klientów.

 

Na przestrzeni 123m2 znalazło się również miejsce na szafy do sezonowania wołowiny, która od lat jest hitem sprzedażowym marki Kiszeczka, a także dystrybutory odpowiednio wyselekcjonowanych win oraz prosecco, stanowiących doskonałe uzupełnienie oferty mięsno-wędliniarskiej. Nowy punkt sprzedaży jest dziewiątym sklepem firmowym marki Kiszeczka. Wszystkie sklepy firmowe zlokalizowane są na terenie Mazowsza.

 

Kiszeczka – Smak Wspomnień

Marka Kiszeczka funkcjonuje na rynku od 1936 roku. Od tego czasu mieszkańcy Warszawy i Mazowsza mają dostęp do wędlin przygotowywanych według tradycyjnych, domowych receptur. Założycielem rodzinnej masarni był Jan Trzaskowski – dziadek obecnych właścicieli. Dziś wyroby marki Kiszeczka oferowane są w dziewięciu sklepach firmowych oraz ponad trzydziestu sklepach partnerskich na terenie Mazowsza. Najlepsze gatunki mięsa od starannie wybranych i godnych zaufania dostawców, całkowicie naturalne i aromatyczne przyprawy, ręczne wyrabianie wędlin według tradycyjnych przepisów, to gwarancja jakości wyrobów marki Kiszeczka. Powstają one pod czujnym okiem właścicieli tego niewielkiego, rodzinnego zakładu produkcyjnego.