Nowości w Górzycy

Wyroby z dodatkiem dziczyzny cieszą się coraz większą popularnością. Zakład Mięsny Górzyca wprowadził je do swojej oferty w zeszłym. W tym roku linia wędlin z dodatkiem mięsa z dzika lub z jelenia została rozbudowana o nowy produkt.

_
Szlachetne mięso zwierząt łownych jest bogate w białko. Mięso to ma również mniejszą zawartość tłuszczu w porównaniu z mięsem zwierząt hodowlanych. Konsumenci coraz częściej doceniają jej szlachetny smak oraz bogactwo wartości odżywczych. Zakład Mięsny z Górzycy rozbudowuje linię wyrobów z dziczyzny i wprowadza nowe produkty do oferty. W sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca obok kiełbasy z jelenia jest już dostępny grubo mielony, wytrawny pasztet z jelenia z lekko pieprzną nutą. Ponad w stałej ofercie znaleźć można kiełbasę krakowską z dzika, szynkę z dzika, kabanosy z dzika, kiełbasę myśliwską z dzika oraz pasztet z dzika z dodatkiem majeranku.

_
W ofercie wyrobów z Górzycy znajdziemy również doskonałą szynkę wieprzową. Delikatna i soczysta szynka z kotła wędzona dymem z drewna olchowo-bukowego, parzona, doprawiona do smaku kompozycją naturalnych przypraw i ziół.
Więcej informacji nt. zakładu, jego oferty oraz sieci sklepów mięsnych dostępne jest na stronie www.zmgorzyca.pl.