NOWOŚĆ – przekąski mięsno-serowe od MLEKOVITY i Sokołowa – Snackowite połączenie  

Grupa MLEKOVITA oraz Sokołów S.A. podjęły współpracę, tworząc innowacyjny projekt biznesowy. Dzięki kooperacji firm, powstały nowe propozycje produktowe, które właśnie pojawiły się na rynku. W odpowiedzi na aktualne trendy konsumenckie, Sokołów oraz MLEKOVITA poszerzają asortyment przekąsek, wprowadzając trzy wyjątkowe połączenia przekąsek serowych i mięsnych: Party Time, Wypasiony Duo Snack oraz Sokoliki Duo Snack.

 

Doświadczenie i innowacyjność 

Grupa MLEKOVITA oraz Sokołów S.A. to firmy o ugruntowanej, wysokiej pozycji rynkowej – liderzy w swoich branżach. Ich strategia rozwoju od lat skutecznie łączy dwa filary – tradycję i nowoczesność. To właśnie one znalazły się u podstaw podjętej współpracy. – Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. – Bazując na smakach i recepturach cenionych przez Polaków oraz na innowacjach oferowanych przez technologie, nieustannie poszerzamy i modyfikujemy nasz asortyment, tak by odpowiadał oczekiwaniom konsumentów. Naszym priorytetem jest zawsze satysfakcja klientów. Współpraca naszych firm daje pewność, że do konsumenta trafia produkt o sprawdzonej jakości, powstały z zachowaniem wysokich standardów produkcyjnych.

 

Przekąski – coraz bardziej popularne

Propozycje produktowe, powstałe dzięki współpracy Grupy MLEKOVITA oraz Sokołów S.A. idealnie wpisują się w najnowsze trendy rynkowe, odpowiadające zmianie trybu życia konsumentów. Coraz częściej poszukują oni pomysłów na szybkie przekąski w ciągu dnia – takie, które będą smaczne, wygodne w użyciu i pożywne. Ważna jest dobra wartość odżywcza, odpowiedni skład, a także dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb dietetycznych (np. do diety bezglutenowej).

 

Na wielu rynkach, również w Europie Zachodniej, asortyment przekąskowy intensywnie się rozwija. Rosnącemu zainteresowaniu ze strony klientów odpowiada wzrost liczby przekąsek na sklepowych półkach. Zaobserwować można również zróżnicowanie asortymentu, co jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy chętnie sięgają po nowości oraz cenią ciekawe połączenia smaków – mówi Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita. – Staramy się nieustannie zaskakiwać odbiorców nie tylko kolejnymi wariantami ich ulubionych smaków pod marką MLEKOVITA, ale i zupełnie nowymi propozycjami. Dlatego szukając innowacyjnych rozwiązań, podejmujemy nowatorskie projekty biznesowe – jak ten, który pozwolił nam zaoferować asortyment przekąsek serowo-mięsnych.

 

Przekąski mięsne i serowe w nowych połączeniach

Grupa MLEKOVITA oraz Sokołów S.A. proponują trzy rodzaje przekąsek mięsno-serowych:

  • Party Time – to miks przekąsek, który tworzą: snack chorizo (kabanosy wieprzowe), snack z kolorowym pieprzem (kabanosy wieprzowe) oraz Przysmak Góralski mini (serowe kuleczki). To znakomita propozycja na spotkania towarzyskie;
  • Sokoliki Duo Snack – połączenie kabanosków i paluszków serowych, stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych młodych konsumentów. Są pożywne (wysoka zawartość białka) i nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy fosforany. To produkty bezglutenowe. Dostępne są w dwóch rodzajach: kabanosek z dodatkiem indyka i paluszek serowy oraz kabanosek z dodatkiem cielęciny i paluszek serowy;
  • Wypasiony Duo Snack – kabanosy i paluszki serowe w czterech smacznych połączeniach: kabanos wieprzowy i paluszek serowy, kabanos peperoni i paluszek serowy wędzony, kabanos wieprzowy i paluszek serowy wędzony, kabanos peperoni i paluszek serowy z czarnuszką. Wszystkie są bezglutenowe, nie zawierają barwników, glutaminianu sodu i fosforanów. Dzięki wysokiej zawartości białka, mają dobrą wartość odżywczą.

 

Sokoliki Duo Snack – są produkowane w centrali Grupy MLEKOVITA, natomiast Party Time oraz Wypasiony Duo Snack – w zakładzie Sokołów S.A. Oddział w Kole.

 

Nowe przekąski serowo-mięsne są dostępne w sieci sklepów firmowych MLEKOVITKA oraz w sieci sklepów własnych Sokołów i Gzella. Dystrybucja jest konsekwentnie poszerzana.

 

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

 

Grupa MLEKOVITA:

Adrianna Sapińska

Dyrektor Marketingu

asapinska@mlekovita.com.pl

tel. +48 86 275 83 01

 

Anna Dmochowska

Specjalista ds. Marketingu

admochowska@mlekovita.com.pl

tel. +48 691 550 536

 

Sokołów S.A.:

Agnieszka Sałkowska

Project Manger

a.salkowska@qualitypr.pl

tel.  +48 504 412 747

 

Marcin Bałanda

Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji

w Sokołów S.A.

marcin.balanda@sokolow.pl

tel. +48 608 034 701