Nowość od Sokołowa – wędzony boczek, szynka, schab

Naturalny smak, wygodne opakowanie

Sokołów Naturrino – to inspirowana naturą linia wędlin, idealna dla wszystkich, którzy poszukują produktów wysokiej jakości o sprawdzonym składzie. Teraz produkty Naturrino, takie jak Schab wędzony, Boczek wędzony oraz Szynka wędzona dostępne są także w nowych opakowaniach – jako plastry. To wygodne rozwiązanie, które ułatwia codzienne komponowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków.

 

 

Świadomi konsumenci

Świadomość wpływu diety na zdrowie, samopoczucie i jakość życia nieustannie wzrasta, dlatego zakupu produktów spożywczych dokonujemy z większą starannością. „Czysta etykieta” – to ona jest dziś coraz częściej jednym z głównych kryteriów wyboru produktu. Innym z ważnych trendów kulinarnych jest „No waste” – czyli unikanie marnowania żywności. Na co dzień wiąże się to między innymi z kupowaniem odpowiedniej ilości produktów spożywczych – takiej, co do której mamy pewność, że zostanie przez nas wykorzystana. Pomocne są tu z pewnością mniejsze opakowania, dostosowane do potrzeb naszych i naszej rodziny.

 

 

Nowe opakowanie, naturalny smak i skład

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Sokołów poszerza linię produktów Naturrino dostępnych na rynku, wprowadzając wygodne opakowanie z łatwym otwieraniem, zawierające plastry wędlin, o wadze 100 g. To porcja, którą można szybko wykorzystać i mieć pewność, że nic się nie zmarnuje. W nowej formie są dostępne: boczek wędzony, schab wędzony oraz szynka wędzona.

 

 

Wędliny Naturrino są pozbawione jakichkolwiek składników dodatkowych – jak konserwanty, fosforany czy glutaminian sodu. Gwarancją ich doskonałego smaku jest najwyższej jakości surowiec oraz starannie dobrany zestaw wyłącznie naturalnych przypraw. Są uwędzone w naturalnej wędzarni i zachowują idealny balans kruchości oraz soczystości. To wyroby o wysokiej zawartości białka. Schab wędzony Naturrino powstaje ze schabu wieprzowego bez kości, którego smak podkreślają przyprawy i sól. Szynka wędzona Naturrino jest wytwarzana z wysokiej jakości szynki wieprzowej, z dodatkiem naturalnych przypraw. Boczek wędzony Naturrino to chudy boczek, bez żeberek, chrząstek i skóry, idealnie doprawiony naturalnymi przyprawami.

 

 

Boczek, schab i szynka Naturrino mają szerokie zastosowanie kulinarne – są doskonałym dodatkiem do kanapek, można ich również użyć przygotowując zapiekanki czy pizzę. Świetnie sprawdzą się na co dzień, jak również jako przystawka podczas uroczystych posiłków – podane np. w formie roladek.

Wędliny Naturrino w formie plastrów są dostępne w delikatesach Sokołów oraz w sieciach Selgros, Marko, Stokrotka. Dystrybucja jest systematycznie poszerzana.

Cena: ok. 5,5-6 zł/op. 100 g