Nowe kierunki w gastronomii Biznes

Pod takim hasłem odbywać się będzie czwarta edycja Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA 2016, których organizatorem jest firma Weindich. Wydarzenie odbędzie się dn. 13-14 września 2016r. w Chorzowie, na terenie siedziby organizatora.

_
„W przemyśle przetwórstwa spożywczego działamy już ponad 25 lat. Nie jest tajemnicą, że w tym czasie bardzo dobrze poznaliśmy mechanizmy funkcjonujące na naszym rynku. Mamy poczucie, że bardzo mocno związaliśmy się z branżą, stając się tym samym jej integralną częścią. Zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań stawianych przed sektorem HoReCa i coraz większej konkurencji na rynku. Pragniemy czerpać jak najlepsze wzorce i przekazywać je dalej, stąd w gronie wystawców krajowych i zagranicznych znajdują się podmioty, które wyznaczają nowe standardy w gastronomii. Zapraszam serdecznie na IV już edycję targów Gastrosilesia, która w tym roku będzie się odbywać się pod hasłem: Nowe kierunki w gastronomii”– mówi Jerzy Weindich właściciel firmy.
Głównym założeniem Targów jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby branż, zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług, a także zaprezentowanie nowych kierunków w gastronomii oraz zdobycie informacji o rynku i trendach. Do udziału w Targach zapraszamy producentów i dystrybutorów działających na rynku HoReCa, właścicieli lokali gastronomicznych, food cornerów, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, przedstawicieli grup zakupowych, właścicieli sklepów oraz firm związanych z branżą.

_
Podczas targów odbędą się liczne prelekcje i seminaria m.in.: Wpływ mediów na kształtowanie trendów kulinarnych we współczesnym świecie; Jak w prosty sposób zwiększyć obroty jednocześnie dbając o koszty; Profesjonalny kelner – mit czy rzeczywistość; Jak znaleźć dobrego szefa kuchni i umiejętnie z nim współpracować, a także wiele innych.

_
Ponadto, odbędą się liczne pokazy: kelnerskie, sommelierskie, a także kulinarne przygotowane przez znanych szefów kuchni m.in. francuskie słodkości – pokaz deserów, ryby i owoce morza, kuchnia śląska na dziko. Jedną z atrakcji będzie także finał konkursu: III Kulinarny Puchar Śląska dla szkół gastronomicznych.
Gośćmi specjalnymi będą: autorytet kulinarny Kurt Scheller oraz Przewodnicząca Women in WACS Joanna Ochniak.
Wstęp jest bezpłatny.

_

Szczegółowy program wydarzenia na: targi.gastrosilesia.pl
Wszelkie informacje: targi@gastrosilesia.pl