Nowa odsłona wirtualnych targów e-gastro.com

Wirtualne Targi e-gastro.com to portal b2b stworzony na potrzeby właścicieli i menedżerów hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni, lodziarni, sieci gastronomicznych oraz firm cateringowych.To ogólnodostępne i zawsze aktualne źródło informacji o produktach i usługach dla gastronomii i hotelarstwa, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

_
Zakres tematyczny: wyposażenie zaplecza kuchennego, baru, kawiarni, cukierni, sal restauracyjnych i wnętrz hotelowych, m.in. urządzenia, meble, drobny sprzęt, naczynia, akcesoria, dekoracje, środki czystości, odzież robocza, a także systemy fiskalne i rezerwacji; żywność, napoje, alkohole, używki; oferta dla cateringu; prezentacje wydawnictw i portali branżowych; adresy stowarzyszeń i szkół związanych z gastronomią i hotelarstwem.

_

e-Wystawcy mają możliwość wybrania najbardziej odpowiedniej dla swojej firmy formy promocji. Prezentacja oferty w portalu pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do docelowej grupy klientów z branży gastronomicznej i hotelarskiej, a tym samym umożliwia pozyskanie nowych zamówień, czy też nawiązanie nowych kontaktów handlowych. Udział w Wirtualnych Targach to także gwarancja całorocznej efektywnej promocji oferty firmy.

_

Użytkownicy portalu mogą w dowolnej chwili zapoznać się z ofertami firm. Przeglądarka branżowa oraz system wyszukiwarek umożliwiają szybkie odnalezienie producentów lub dystrybutorów poszukiwanych produktów i urządzeń. Dla usprawnienia kontaktu z e-Wystawcami, użytkownicy mogą również skorzystać z zamieszczonego pod każdą prezentacją okienka komunikacji i bezpośrednio z portalu wysłać zamówienie lub zapytanie do wybranej firmy.
Już teraz odwiedź wirtualny świat HoReCa – e-gastro.com