Niezawodne działanie w zakładach przetwórstwa mięsnego: Trymer Quantum FlexTM firmy Bettcher – elastyczność, wytrzymałość, większa wydajność

Elastyczność, niezawodność i większa wydajność – te cechy doskonale opisują Quantum Flex Trimmer firmy Bettcher Industries Inc., amerykańskiego specjalisty w zakresie innowacyjnych narzędzi dla przemysłu przetwórstwa mięsnego, z europejską siedzibą w Dierikon/Szwajcaria, od ponad 75 lat specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości urządzeń dla przemysłu przetwórstwa mięsnego. Trymery Quantum Flex zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia większej płynności i wydajności procesu.

 

Wszechstronność: możliwość podłączenia do dowolnego silnika

Nowy asortyment trymerów został zaprojektowany z myślą o maksymalnej elastyczności i łatwości obsługi. Trymer Quantum Flex może być podłączony do każdego silnika Bettcher – UN-84, UltraDrive® Series II lub Whizard Quantum®. Urządzenie i silnik współpracują ze sobą tworząc idealny układ.

 

Większa wydajność: większa prędkość obrotowa ostrza

Trymer Quantum Flex umożliwia zwiększenie wydajności pracy operatora. Zoptymalizowane połączenie ostrza i obudowy zapewnia lepszą efektywność cięcia przy znacznej poprawie wydajności. Ponadto, zaawansowana, wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie jest niezwykle trwałe, co pozwala na uzyskanie dłuższej żywotności części i upraszcza konserwację, zmniejszając tym samym czas przestoju i koszty utrzymania.

 

Zaprojektowany z myślą o operatorach: lżejszy

Trymer Quantum Flex został specjalnie zaprojektowany tak, aby ułatwić pracę operatorom pracującym przy przetwórstwie mięsa. Urządzenia te są do 15 procent lżejsze od tradycyjnych modeli Quantum firmy Bettcher. Zostały one zaprojektowane tak, aby były szybsze, bardziej ergonomiczne i łatwiejsze w obsłudze przez pracowników produkcji. Wynikająca z tego poprawa wydajności wykrawania zapewnia lepszy uzysk produktu.

 

Szeroki zakres opcji: model na każdą potrzebę

Bettcher oferuje szeroką gamę modeli, spełniających wszelkie wymagania. Nowe modele trymerów są dostępne w średnich i dużych rozmiarach w zależności od potrzeb i zastosowań.

Trymery Quantum Flex firmy Bettcher zapewniają wszechstronność i elastyczność. Są łatwe w użyciu, pozwalają na poprawę wydajności i umożliwiają zwiększenie zysków.

 

 

O firmie Bettcher Industries

Bettcher Industries jest firmą produkcyjną zintegrowaną pionowo, posiadającą certyfikat ISO 9001:2015, ogólnoświatową bazę klientów oraz oddziały sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta w ponad 70 krajach. Wraz z przejęciem Gainco, Cantrell, Tarheel Distributors i utworzeniem Exsurco Medical, przedsiębiorstwo jest wiodącym projektantem i producentem innowacyjnych urządzeń dla przetwórstwa spożywczego, gastronomii, przemysłu spożywczego, medycznego i innych operacji.

 

Firma została założona w 1944 roku i od 75 lat z powodzeniem wprowadza na rynek swoje innowacje. Bettcher posiada prawie 100 aktywnych amerykańskich i międzynarodowych patentów.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.bettcher.com.