Ekologiczne wyroby w Mięsnej Paczce

Innowacyjna firma z branży food, wprowadza nowości produktowe! 

Już nie tylko najwyższej jakości ekologiczne, certyfikowane mięso, ale także wyroby z certyfikatem PL-EKO, są dostępne w nowej ofercie, dla klientów Mięsnej Paczki. Wśród nich znajdują się między innymi: parówki i kiełbaski śniadaniowe, kiełbasa wiejska, kaszanka, kiełbasa biała oraz chłopska.

 

Rozszerzenie dotychczasowej oferty Mięsnej Paczki o ekologiczne wyroby, to odpowiedź na prośby klientów oraz efekt dynamicznego rozwoju start-upu. Firma do tej pory dostarczała na stoły rodzin w Polsce mięso, które doskonale można było wykorzystać do stworzenia wartościowego posiłku. – Od dziś nie tylko obiad, ale także śniadanie lub kolację można skomponować z ekologicznych produktów znajdujących się w Mięsnej Paczce. Dostawaliśmy mnóstwo zapytań o ofertę związaną z wyrobami. Szczególnie pod kątem dzieci, które lubią takie produkty jak śniadaniowa parówka czy kiełbaska. Jak przy każdym produkcie tak i w tym przypadku szczególną uwagę poświęciliśmy jakości dostarczanych przez nas wyrobów. Ich ekologiczny skład oraz polskie pochodzenie jest gwarantowane certyfikatem PL EKO – mówi Damian Kopecki, założyciel Mięsnej Paczki.

Wśród wyrobów oprócz wspomnianych parówek czy kiełbasek, które z pewnością znajdą uznanie wśród dzieci, do oferty Mięsnej Paczki weszły klasyczne polskie smaki w postaci kiełbas wiejskiej, chłopskiej oraz białej i kaszanki – idealnej propozycji na nadchodzący sezon grillowy.

 

Tak jak w przypadku mięs wszystkie nowe wyroby znajdujące się w Mięsnej Paczce posiadają unijny certyfikat PL-EKO. Oznacza to, że w składzie nie znajdziemy żadnej chemii, antybiotyków, konserwantów – w tym także powszechnie stosowanego w wyrobach azotynu sodu. I chociaż używanie azotynu sodu (E250) jest dopuszczalne w ekologicznej żywności, to wyroby w Mięsnej Paczce są tego konserwantu pozbawione, dzięki zastosowaniu specjalnych procesów produkcyjnych. Mimo braku E250 wyroby pozostają  w pełni bezpieczne, a brak konserwantów daje komfort najbardziej wymagającym klientom.

 

Co ważne, nie tylko mięso, ale także stosowane do wyrobów przyprawy muszą pochodzić z ekologicznych upraw. Klient ma gwarancję, że cały produkt jest eko. Czysty skład i krótka etykieta, to cechy wspólne dla produktów znajdujących się w Mięsnej Paczce.

 

 

Mięsna Paczka, start-up, który dostarcza na stoły rodzin w Polsce prawdziwie ekologiczne mięso z polskich certyfikowanych hodowli. Innowacyjny model dostawy Paczki do domu, zapewnia zawsze świeże, bezpieczne, bez antybiotyków, hormonów oraz bez GMO – czyste polskie mięso, którego skład i pochodzenie gwarantowane są unijnym certyfikatem zielonego listka PL-EKO-09.