Kiełbasy cienkie z linii „W naszym domu” marki Nove – idealne na każdą okazję.

Kiełbasa to bardzo ważny składnik tradycyjnej polskiej kuchni. Gotowana lub na kanapkach towarzyszy nam w czasie rodzinnych posiłków przy stole, grillowana z kolei umila spotkania towarzyskie. W każdej z tych ról doskonale sprawdzą się Kiełbasy cienkie z linii „W naszym domu” od Nove, które stanowią także uzupełnienie dań obiadowych – takich jak żurek czy bigos.

_

W ofercie linii „W naszym domu” marki Nove można znaleźć 4 rodzaje kiełbas cienkich: Kiełbasa Rzeszowska, Kiełbasa Złota, Kiełbasa Biała Parzona, Kiełbasa Codzienna. Wszystkie te produkty wytwarzane są według sprawdzonych procedur, a świeżość i aromat przez długi czas pozwala im utrzymać opakowanie typu MAP.

_

Kiełbasy są bardzo uniwersalnym składnikiem i można je wykorzystać do skomponowania dania na każdą okazję, w tym pyszne śniadanie czy domowy obiad. Jedną z potraw, w której ten rodzaj mięsa stanowi istotny element, jest bigos. Produkty z linii „W naszym domu” idealnie sprawdzą się także w roli dodatku do zup, takich jak żurek czy grochówka, fasolki po bretońsku, zapiekanek, dań jednogarnkowych, gulaszów bądź leczo. Smakują również wyśmienicie podane na gorąco z musztardą i chlebem z masłem.

_

Kiełbasy cienkie z linii „W naszym domu” marki Nove:

Kiełbasa Rzeszowska

Masa netto ok. 1,5 kg

Cena: 17,00 / kg

_

Kiełbasa Złota

Masa netto ok. 1 kg

Cena: 13,50 / kg

_

Kiełbasa Biała Parzona

Masa netto ok. 0,6 kg

Cena: 16,00 / kg

_

Kiełbasa Codzienna.

Masa netto ok. 2 kg

Cena: 11,50 / kg

_

———————————————————————————————————-

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

_

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:

sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl