Kabanosy marki Nove – przekąska doskonała na każdą okazję

Lato – czas długich wieczorów, wypoczynku i wymarzonych podróży. Niezależnie od tego, jak planujemy spędzić swój urlop, warto pomyśleć o sycących i smacznych przekąskach, które będą nam towarzyszyć podczas wolnych dni. Kabanosy marki Nove sprawdzą się w tej roli doskonale.

_

„Nove” oblicze wakacyjnej przekąski

Kabanosy marki Nove to niezastąpiony element w codziennym menu – podczas śniadania jako apetyczny dodatek do kanapek, w porze obiadu – w połączeniu z tradycyjnymi zupami, a w czasie kolacji jako sycąca przekąska. Nieocenione będą też w podróży czy podczas długiego spaceru, kiedy potrzebny będzie szybki zastrzyk energii.

_

Kabanosy z linii „W naszym domu” marki Nove:

Masa netto: 200g

Cena:  4,70 zł/szt.

_

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o