Kabanoski Sokoliki – mięsna przekąska dla dzieci. Edycja limitowana z magnesami.

Kabanoski Sokoliki to propozycja firmy Sokołów, stworzona z myślą o najmłodszych konsumentach. Wysokiej jakości mięsna przekąska jest cennym źródłem białka i wartościowym elementem codziennej, zbilansowanej diety. Teraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny są dostępne w edycji limitowanej, z kolorowymi magnesami do kolekcjonowania.

 

Dzieci są grupą o szczególnych wymaganiach dietetycznych, a dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych ma kluczowe znaczenie dla wzrostu i prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Jednocześnie na co dzień trudno nakłonić je do przestrzegania zasad właściwego odżywiania. Produkt, po który najmłodsi sięgną z przyjemnością, musi odpowiadać ich smakowym upodobaniom, ale też być wygodny i budzić pozytywne emocje.

 

Przekąski dla dzieci – smaczne i pożywne

Szeroki asortyment Sokołowa obejmuje również produkty stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych dzieci. W dedykowanej im linii Sokoliki znaleźć można m.in. Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny oraz z dodatkiem indyka. Te przekąski dla dzieci mają sprawdzony skład – są wytwarzane z najwyższej jakości surowca i pozbawione substancji dodatkowych – takich jak barwniki, związki fosforanowe czy glutaminian monosodowy. To produkt o wysokiej zawartości mięsa – a co za tym idzie, ważne źródło białka, które jest niezbędnym elementem diety dzieci. Delikatne przyprawy zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji smakowych najmłodszych konsumentów.

 

Kabanoski Sokoliki mają poręczne, łatwe w otwieraniu opakowanie. Świetnie sprawdzą się jako pożywna przekąska w ciągu dnia – w szkole czy na wycieczce, jak również podczas śniadania czy kolacji. W edycji limitowanej do Kabanosków dołączone zostały kolorowe magnesy z wesołą postacią Sokolika. Potwierdzeniem wysokiej jakości Kabanosków Sokoliki jest złoty medal w tegorocznej edycji plebiscytu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. W badaniu tym, na podstawie opinii konsumentów, są wyłaniane najlepsze produkty FMCG. Kabanoski Sokoliki zwyciężyły w kategorii „Żywność dla dzieci”. Kabanoski Sokoliki są dostępne w sieciach handlowych (Marko, Tesco, Stokrotka, Selgros) oraz Delikatesach Mięsnych Sokołów i Delikatesach Gzella.

 

Cena: ok. 2,5 – 3 zł