Jubileusz Firmy Walowsky

W dniu 21 września br. w restauracji Concordia Desing w Poznaniu odbyła się uroczystość 25-lecia Firmy Walowsky International Maschinenhandel Kraków Sp. z o.o.


Firma jest obecna na rynku usług w zakresie przetwórstwa mięsnego od 1990 roku.
 Od początku swojego istnienia specjalizuje się w dostawie maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego, między innymi takich jak nadziewarki, kutry, klipsownice, nastrzykiwarki i inne. Długoletnia obecność w branży i zdobyte doświadczenie sprawiają, że przedstawiciele firmy Walowsky International, oprócz oferowania maszyn i urządzeń, są w stanie kompletnie doradzić potencjalnemu klientowi w wyborze rozwiązań sprzętowych najlepiej dostosowanych do specyfiki jego zakładu. Firma, realizując koncepcję trwałej obecności na rynku, w miarę rozszerzenia się palety oferowanych maszyn i urządzeń, nieustannie rozwija i doskonali świadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W związku z tym w strategii działania firmy wiele uwagi poświęca się doskonaleniu zawodowemu pracowników serwisu, którzy systematycznie podnoszą i uzupełniają swoje kwalifikacje w ramach kursów i szkoleń organizowanych przez producentów, uzyskując przy tym stosowne certyfikaty i autoryzacje. Ważnym elementem składowym serwisu jest zasobny magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn i urządzeń, pozwalających natychmiastowo realizować potrzeby Klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, już w 1995 roku firma Walowsky International utworzyła dział sprzedaży przypraw firmy Wiberg oraz dodatków technologicznych do produkcji wędlin, oferując także w tym zakresie szeroką paletę sprawdzonych artykułów. Dystrybucja wspomagana jest doradztwem technologicznym, świadczonym przez technologów, posiadających odpowiednią wiedzę fachową i długoletnie doświadczenie.


Wieloletnia obecność na rynku, bogata oferta maszyn i urządzeń oraz sprawny serwis
o wysokich kwalifikacjach i doradztwo technologiczne sprawiają, że firma Walowsky International Kraków Sp. z. o.o. jest solidnym, uczciwym i niezawodnym partnerem dla wymagających Klientów z branży przetwórstwa mięsnego. Obecnie firma Walowsky I.M. Kraków Sp. z o.o. oferuje następujące produkty: TipperTie, Vemag Maschinenbau, Vemag Anlagenbau, Variovac, Baader, Fomaco, Alco, Maja, Mainca, Wiberg, Campus, Zesti Smoke.


Redakcja miesięcznika „Rzeźnik Polski” życzy kolejnych lat sukcesów.