Jubileusz 25-lecia Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Szarek”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Szarek” to jedna z ważniejszych firm w branży mięsnej na Podkarpaciu. Siedziba Zakładu znajduje się na Widnej Górze k. Jarosławia. Działalność firmy obejmuje ubój trzody chlewnej, rozbiór, produkcję wędzonek, kiełbas i wyrobów podrobowych. W sumie około 90 produktów. Wędzenie odbywa się w tradycyjnej wędzarni.

_
Zakład spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej i funkcjonuje w pełnej zgodności z zasadami systemu HACCP. Posiada także certyfikat jakości QAFP.
Ćwierć wieku temu, w grudniu 1991 r. rozpoczęliśmy naszą działalność. Zaczynaliśmy skromnie – kilku pracowników, ograniczony asortyment… i wiara w sukces – wspomina właściciel firmy, Andrzej Szarek. Dziś siłą Zakładu jest prawie stuosobowa załoga i wielka różnorodność wyjątkowo smacznych wyrobów – dodaje.

ZPM „Szarek” słynie m.in. z kiełbasy wiejskiej, boczku pieczonego z czosnkiem, kiełbasy leśnej czy kiełbasy ogrodowej. Prawdziwą dumą firmy jest udziec pieczony z kością, który został wpisany na ministerialną listę produktów tradycyjnych.
W związku z jubileuszem, już od połowy listopada br. realizowane będą specjalne promocje dla klientów.

_
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy – (ZOBACZ)