Jubileusz 10- lecia Ulma Packaging Polska już za nami.

W 2016 roku obchodzimy 10-lecie działalności firmy w Polsce. Z tej okazji 27 września odbył się uroczysty bankiet w Starym Browarze w Poznaniu.

_
Wspólnie z pracownikami, przedstawicielami firmy matki, klientami oraz partnerami świętowaliśmy ten wyjątkowy jubileusz. Uroczyste przemówienie wygłosił Piotr Kosik Dyrektor Zarządzający, w którym przypomniał historię działalności firmy oraz podziękował za wspólnie spędzoną dekadę. Z firmy matki przemówienie wygłosił Cecilio Lejarreta Dyrektor Generalny. Zabawę podczas wieczoru umilały pokazy taneczne, między innymi gorące rytmy Samby, amerykański musical Chicago, a także Can can, Kalinka i Dziewczyny Jamesa Bonda. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu, który przedstawiał naszą maszyny typu traysealer TSA 875.

_
Wydarzenie było uhonorowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności. Z tej okazji okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej firmy, a w szczególności wszystkim naszym klientom i partnerom za obdarzenie nas zaufaniem i umożliwienie dynamicznego rozwoju.
Dziękujemy za tak liczne przybycie i miła atmosferę oraz za spędzenie tego ważnego dla nas dnia razem z nami!

_

Zobacz więcej >>