JELUX POLSKA – FIRMA Z JAKOŚCIĄ!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, podczas XXVI Wielkiej Gali Izby

Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, firma JELUX POLSKA zdobyła zaszczytną statuetkę FIRMA Z JAKOŚCIĄ. Podczas sobotniej Gali nagrodzono najlepsze firmy województwa śląskiego. Jesteśmy dumni z tego, że firma JELUX POLSKA znalazła się w tym znamienitym gronie.

Jako laureaci wyróżnienia FIRMA Z JAKOŚCIĄ chcemy bardzo serdecznie podziękować Zarządowi Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach za tę nagrodę.

 

Dziękujemy całej załodze za zaangażowanie i dobrą atmosferę, którą razem tworzymy – to wyróżnienie jest również Waszym udziałem! Chcemy też podziękować wszystkim naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym pamiętając, że rozwijamy się razem z Wami dzięki naszej bardzo dobrej współpracy. Wypada tutaj również wspomnieć o naszej konkurencji, którą staramy się szanować, ponieważ to ona również mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku i rozwoju.

 

Zarząd firmy JELUX POLSKA

 

 

Firma JELUX POLSKA to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych dostawców jelit naturalnych w Polsce. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę przypraw, osłonek naturalnych i innych akcesoriów niezbędnych do produkcji własnych wyrobów. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku jelit naturalnych, co ma bezpośredni wpływ na współpracę z klientami. Z jednej strony nasza pozycja na rynku gwarantuje nam wysoką jakość pozyskiwanych surowców, a z drugiej – znacząco wpływa na jakość produktów wędliniarskich sprzedawanych na rynki krajowe i zagraniczne. Naszą ofertę stanowią naturalne jelita wieprzowe, baranie i wołowe oraz jelita konfekcjonowane. Bardzo dużym atutem spółki jest nasz park maszynowy. Nowoczesny zakład konfekcji i kalibracji jelit naturalnych umożliwia nam bardzo dobrą weryfikację jakości produktu. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie dopasować w 100% produkt, którego oczekuje. Firma JELUX POLSKA posiada największy w Polsce magazyn surowców w branży – dzięki czemu naszym kontrahentom gwarantujemy możliwość robienia zapasów i zapewniamy ciągłość produkcji i dostaw. Takie rozwiązanie zapewnia naszym partnerom długofalową i bezpieczną współpracę.

 

Jesteśmy solidnym partnerem i pewnym kontrahentem – nasza działalność weryfikowana jest przez szereg instytucji. Posiadamy certyfikaty systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności: ISO 22000 oraz FSSC 22000. System FSSC 22000 jest zatwierdzony przez GFSI (Global Food Safety Initiative), a jego certyfikacja jest uznawana na równi ze standardami BRC i IFS. Certyfikaty dają gwarancję, że nasze produkty spełniają surowe normy z zakresu bezpieczeństwa żywności i nie odstają od znanych światowych producentów. Działamy zgodnie z procedurami wdrożonego systemu HACCP oraz ze standardami Unii Europejskiej. Przechodzimy regularne kontrole weterynaryjne, a nasz dział kontroli jakości dba przede wszystkim o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów importowanych z Azji, Bliskiego Wschodu czy Ameryki Południowej. Nasza firma jest członkiem Polskiego Związku Producentów i Dystrybutorów Jelit, Cechu Producentów Żywności oraz Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej – członkostwo w tych instytucjach umożliwia wymianę doświadczeń i dostosowywane się na bieżąco do obowiązujących trendów w branży.

 

 

JELUX POLSKA Spółka z o.o.
44-240 Żory, ul. Towarowa 2
tel.: +48 32 226 55 16-17
tel.: +48 32 779 76 90
fax: +48 32 700 78 71
kom.: +48 533 35 22 58
biuro@jelux.pl
www.jelux.pl