Innowacja produktowa od DUDY

Parówki w zalewie marki DUDA czyli całkowicie innowacyjny na polskim rynku sposób pakowania parówek. To 12 cienkich paróweczek, w naturalnej osłonce alginianowej, które zanurzone są zalewie, dzięki czemu zyskują większą soczystość i aromat w stosunku do innych produktów.
Parówki to produkt kontrowersyjny. Uwielbiane przez dzieci, w rodzicach wzbudzają często kontrowersje. Wszystkiemu winny jest najczęściej MOM, czyli mieszanka mięsno – tłuszczowa oddzielona mechanicznie, która dodawana jest do produktów. Parówki w zalewie marki DUDA to 82 % mięsa wieprzowego, woda i przyprawy – bez dodatku MOM, co podkreślone zostało na etykiecie. Zakłady Mięsne SILESIA SA gwarantują wysoką jakość sprzedawanych produktów, co potwierdzają certyfikaty IFS i BRC (poziom A* jest najwyższy z możliwych do uzyskania a zakład SILESIA SA jest prawdopodobnie jedynym w Polsce zakładem z tak wysoką notą).

=
Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu – wystarczy odciąć klips, przelać zawartość batonu do garnka lub innego naczynia, dolać wody po to aby parówki były całe zanurzone i podgrzać na kuchence lub w mikrofali.