Impuls EVO w modelu Start – „nowe wcielenie” systemu ERP

BPSC SA wprowadza do oferty rozwiązanie dedykowane przedsiębiorstwom sektora MŚP. Jest nim flagowy system ERP polskiego dostawcy, Impuls EVO, oferowany w nowym modelu wdrożeniowym stworzonym z myślą o potrzebach i możliwościach mniejszych organizacji. Impuls EVO Start technologicznie i funkcjonalnie stanowi efekt doświadczeń blisko 600 wdrożeń w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych.
Impuls EVO w modelu Start opracowany został z myślą o ułatwieniu firmom segmentu MŚP pokonania bariery dostępu do zaawansowanych technologii klasy ERP.

 

Jego istotą jest takie zestawienie funkcjonalności, które optymalizuje i upraszcza proces wdrożenia. Oprogramowanie w modelu Start może być, wraz z rozwijaniem prowadzonego biznesu, sukcesywnie rozbudowywane o nowe obszary, aż do poziomu satysfakcjonującego duże przedsiębiorstwo.

 

Impuls EVO Start to zupełnie nowy model długofalowej współpracy z klientem w zakresie oferowania oprogramowania kompleksowo wspierającego zarządzanie.
– Do tej pory firma decydując się na wybór prostego, taniego systemu ERP, była skazana prędzej czy później na skomplikowany proces wymiany, szkoleń i wdrożenia nowej aplikacji. Decyzja o pozyskaniu systemu Impuls EVO w modelu Start oznacza, że firma przechodzi przez proces wyboru tylko raz. Gdy „biznesowo” urośnie system można na bieżąco dostosowywać do nowych potrzeb, a dodawanie kolejnych funkcjonalności będzie praktycznie nieodczuwalne dla funkcjonowania organizacji, pomijając oczywiście korzyści związane z jego rozwojem – tłumaczy Arkadiusz Bała, Dyrektor Koordynator w BPSC SA

czytaj całość >>