HOLAC nowe otwarcie!

Ten innowacyjny i nowoczesny obiekt będzie stanowił trzon wszelkich operacji handlowych, produkcyjnych oraz rozwoju nowych produktów podejmowanych przez Holac w 21 wieku i później. Z ponad 40000 met-rami kwadratowymi powierzchni jako jedna z wiodących firm w zakresie dalszego przetwarzania w sektorze spożywczym, Holac wreszcie znalazł odpowiednie miejsce, aby rozwijać się na na stabilnym i stałym podłożu doświadczeń ostatnich lat i tworzyć na ich podstawie stale rosnące i obszerne portfolio produktów.


Po wejściu do budynku, gość ma pełny widok na centrum naszych działań. Pokoje Prezentacji zapoznają klientów z kompletnym portfolio produktów jakie mamy do zaoferowania. W pełni unowocześnione pomieszczenia testowe oferują prawdziwe środowiska produkcyjne przeznaczone do symulacji rzeczywistych warunków u klientów, co wspólnie z najnowocześniejszymi obiektami biurowymi pozwala na odbycie szkoleń i demonstracji w komfortowych i stymulujących otoczenie warunkach.
Holac ma ponad 50 lat doświadczenia i wiedzy w rozwoju, projektowania i wprowadzania na rynek wysokiej jakości, solidnych i niezawodnych urządzeń do krojenia dla przemysłu spożywczego we wszystkich kształtach i rozmiarach – od pasków, płatków, kostek, a nawet niestandardowych rozwiązań dla poszczególnych rynków i produktów.

Jest rzeczą oczywistą, że jakość jest naszą dewizą. Niemniej jednak chęć dalszego rozwoju i innowacji jest integralną częścią naszej przyszłości. „Nieustannie poszukujemy nowych partnerów w zakresie rozwoju, inżynierii, projektowania i produkcji oprogramowania” według Haralda Endres, Dyrektora Handlowego Holac. „Ekscytujące możliwości kariery są dostępne dla tych, którzy mogą i chcą stworzyć z nami ekscytującą mieszankę .”

_