Gzella z laurem Złotej Siódemki Zdrowej Żywności 2016!

Znane i doceniane przez rzesze konsumentów Wędliny z Borów Tucholskich ponownie triumfują! Po wyróżnieniu w plebiscycie „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2016”, tym razem produkty firmy Gzella nagrodzono w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności 2016. W tegorocznej edycji plebiscytu uznanie zdobyły wyroby z linii bezglutenowej. Odznaczenie przyznawane innowacyjnym polskim markom, to dowód uznania dla produktów, o których wysoką jakość – z ogromną pieczołowitością – każdego dnia dba producent z Borów Tucholskich.

_

_
Firma Gzella na rynku wędliniarskim jest obecna od ponad 30 lat. To właśnie długoletnie doświadczenie w tworzeniu smaku, zamiłowanie do tradycyjnych receptur i pasja sprawiają, że firma posiada ugruntowaną pozycję w branży, cieszy się uznaniem klientów i z powodzeniem zdobywa kolejne wyróżnienia.
Producent z Borów Tucholskich uważnie wsłuchuje się w oczekiwania świadomych konsumentów. Właśnie dla osób będących na diecie bezglutenowej oraz tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe firma Gzella oferuje produkty bezglutenowe.

_

Wszystko w myśl zasady: jedzmy smacznie, zdrowo i bezglutenowo. W skład linii, nagrodzonej w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności, wchodzą m.in. wyjątkowo kruche, bez dodatku fosforanów, wyróżniające się wysoką mięsnością – Kabanosy Biesiadne Drobiowe z wieprzowiną i Kabanosy Biesiadne Wieprzowe. Docenione zostały także: Serdelka z Borów z aromatem gałki muszkatołowej, Salami mini dojrzewające – pozbawione dodatku glutaminianu sodu i fosforanów oraz wędzona dymem olchowo – bukowym kiełbasa Polska z Kociewskiej Wędzarni Ekstra. Uznanie w plebiscycie Złota Siódemka Zdrowej Żywności zdobyły również: wyprodukowana ze 110g mięsa, delikatna, a jednocześnie wyrazista w smaku – Szynka od Dawien Dawna mini i klasyczna propozycja dla prawdziwych smakoszy – Kiełbasa Krucha Kmicica.