Fresh Logistics – 15 lat w służbie świeżości

Spółka Fresh Logistics została powołana do życia w roku 2002. Od początku prowadzonej działalności kluczowym zadaniem Fresh Logistics Polska było ofertowanie transportu i magazynowania produktów świeżych w temperaturze kontrolowanej od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza.

_

Dziś firma posiada w Polsce 8 oddziałów. W jej szeregach zatrudnionych jest ponad 600 osób. Dysponuje 44.000 m2 powierzchni magazynowej i 500 środkami transportu.

_

Wśród jej usług znajdują się dystrybucja krajowa i międzynarodowa, w systemie drobnicowym, a także całopojazdowym, logistyka kontraktowa, obejmująca transport produktów spożywczych i ich magazynowanie.

_

Usługa Fresh świadczona jest w ramach Grupy Raben na terenie: Polski, Czech, Ukrainy i krajów bałtyckich, ale także, dzięki partnerstwu z European Food Network, istnieje możliwość dostawy towaru w krótkim czasie na terenie całej Europy.

_

W ostatnim czasie firma Fresh Logistics Polska rozszerzyła zakres usług o produkt UltraFresh, dedykowany towarom wymagającym kontrolowanej temperatury w zakresie od 0 stopni Celsjusza do +2 stopni Celsjusza. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży mięsnej i rybnej w zakresie outsourcingu usług logistycznych.

_

Firma Fresh Logistics Polska otrzymała szereg wyróżnień, również o międzynarodowym charakterze, wśród nich Best 3PL for Fresh Food Supply Chain w roku 2015.

_Raben_kostki_fresh_300