Firma Kulinaria nagrodzona za Złotą Misę

Aromatyczna kompozycja różnorodnych przypraw i suszonych warzyw, doskonały dodatek do zup, mięs, ryb, sosów i sałatek – tak najkrócej można opisać Złotą Misę. Produkt z asortymentu firmy Kulinaria S. A. zdobył wysokie noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego też przyznano mu certyfikat „Doceń polskie”.
Laureat XVI certyfikacji istnieje na rynku od 1997 roku. Spółka powstała i funkcjonuje wyłącznie w oparciu o kapitał pochodzenia polskiego. Specjalnością firmy jest projektowanie i produkcja mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych, przeznaczonych dla przemysłu spożywczego.


Głównymi odbiorcami wyrobów firmy Kulinaria są zakłady przetwórstwa mięsnego.
Choć firma jest zlokalizowana w Tychach (tam przyprawy są produkowane i magazynowane), Kulinaria mają zasięg ogólnopolski. Co więcej, firma dostarcza swoje specjały także do licznych państw europejskich, m.in. do Rosji, Ukrainy, Łotwy, Czech, Rumunii oraz Bułgarii.
W czym tkwi tajemnica sukcesu wyrobów marki Kulinaria? Atutami przedsiębiorstwa są: nowoczesna linia produkcyjna, profesjonalne laboratorium oraz pracownia doświadczalna. Równie cenna jest także wiedza technologiczna zatrudnionej kadry, dzięki której możliwe stało się opracowanie bogatej palety produktów. Wyroby te cechują się wyszukanym, silnym i trwałym smakiem, wspaniałym aromatem oraz bardzo dobrą funkcjonalnością.

Wysoka jakość i powtarzalność produktów Kulinaria S. A. osiągana jest także dzięki ścisłemu przestrzeganiu wdrożonych procedur w czasie całego procesu produkcyjnego, jak również dzięki starannej selekcji i kontroli jakościowej surowców. Producent podkreśla, że wyroby powstają w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001 i ISO 22000 oraz ostatnio wdrożonym system FSSC 22000, zapewniające ciągłe doskonalenie wszystkich procesów zachodzących w firmie.

KULINAR 009