Belgijskie mięso – spotkania z dostawcami z Flandrii, 5-6 maja 2014r., Łódź – Katowice / Czeladź

W dniach 5-6 maja 2014r. zapraszamy na wyjątkowe spotkania z flamandzkimi producentami mięsa, które odbędą się w Łodzi i Katowicach / Czeladzi.
Organizatorem misji, przy udziale Flanders Investment & Trade, jest VLAM vzw Belgian Meat Office – instytucja zrzeszająca firmy i promująca belgijskie mięso – www.belgianmeat.com.

Zaproszenie na bezpłatne spotkania skierowane jest do polskich przetwórców mięsa, zakładów mięsnych, firm pośredniczących w zakupie i sprzedaży mięsa w Polsce. Spotkania biznesowe planowane są w godzinach przedpołudniowych i będą kończyły się lunchem około godz. 13:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dokładne szczegóły zostaną przekazane Państwu w połowie kwietnia.
Ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane firmy proszone są o wcześniejszy kontakt z biurem Flanders Investment & Trade w Poznaniu (dane poniżej) oraz o wypłenienie załączonego formularza i odesłanie go faksem lub mailem. Językiem komunikacji podczas spotkań jest angielski. Jeśli potrzebują Państwo asysty tłumacza, prosimy o zaznaczenia stosownej informacji na formularzu zgłoszeniowym.

 

Formularz do zaproszenia >>