Bezglutenowe przekąski w diecie dziecka – linia Natura marki Nove

 

Konieczność przebywania na diecie eliminacyjnej to coraz częstszy problem, z jakim zmagają się współcześnie dzieci. Sporządzenie jadłospisu wykluczającego gluten z menu malucha jest prawdziwym wyzwaniem dla każdej mamy. Szeroki asortyment produktów z innowacyjnej linii Natura okazuje się tu być bardzo pomocny.

_
Linia Natura to ukłon w stronę rodziców, którzy borykają się z problemami alergii pokarmowych u swoich dzieci. Produkty charakteryzują się tym, że ich receptura wolna jest od glutenu, laktozy, barwników, fosforanów, glutaminianów oraz „E” dodatków. W procesie produkcji wykorzystywane są suszone warzywa i owoce,
a sprawdzone receptury są gwarancją smaku i jakości. Szeroki asortyment to duże udogodnienie w przygotowywaniu różnorodnych posiłków
w zbilansowanej diecie dziecka. W skład linii wchodzą kiełbasy długie – idealne na szkolną wycieczkę z ogniskiem, wprost stworzone na pożywne śniadanie parówki, kiełbasy krakowskie i szynki – doskonały komponent kolorowych kanapek oraz schab, który pokrojony w paseczki i podsmażony na odrobinie tłuszczu, możemy dodać na przykład do żurku. Wszystkie wyroby odznaczają się dużą ilością mięsa (w większości aż 98%) oraz doskonałym smakiem, który docenią nawet najmłodsi smakosze.

_
Produkty z linii Natura marki Nove:

Parówki
Masa netto: 240g ( 4,99 zł/ szt.)
Opakowanie MAP ok 600g
Cena: ok. 17,00- 22

_

Kiełbasa Krótka

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej
Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę
Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

_

Kiełbasa Długa

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.
Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę
Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg

_

Szynka z linii Natura marki Nove

Masa netto: ok. 350g
Cena: ok. 30 zł/kg

_

Schab z linii Natura marki Nove:

Schab masa netto: ok. 1,25 kg
Cena ok. 37,00 – 39,00 zł/kg
Schab w porcjach 350 g
Cena ok. 39,90 zł/kg

_

_
———————————————————————————————————————
Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

_

_

_
Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.
86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl
http://www.zmnove.pl