BETTCHER INDUSTRIES INFORMUJE O POWOŁANIU RENÉ T. HANSENA NA NOWEGO DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO W BETTCHER GMBH

Amerykańska firma Bettcher Industries, która specjalizuje się w produkcji i rozwoju wysokiej jakości urządzeń tnących oraz systemów dla przemysłu mięsnego, drobiarskiego i rybnego, powołała René T. Hansena na nowego Dyrektora Zarządzającego swojej europejskiej spółki zależnej Bettcher GmbH z siedzibą w Dierikon w Szwajcarii. René T. Hansen pracuje w Bettcher Industries od lipca 2018 r. Swoją pracę w Bettcher GmbH rozpoczął jako International Sales Manager. W nowej roli Dyrektora Zarządzającego będzie odpowiadał za strategiczny rozwój biznesu, a także zapewni pomyślną realizację wszystkich celów biznesowych w całej firmie oraz sieci jej klientów i dystrybutorów.

 

René T. Hansen zdobył obszerną wiedzę i bogate doświadczenie, pracując w branży mięsnej od ponad 30 lat. Przed dołączeniem do Bettcher przez 13 lat pracował jako Product Manager w Nemco A / S, a wcześniej jako konsultant w Duńskim Instytucie Badań nad Mięsem w strukturach międzynarodowych.

 

Komentując swoją nową rolę, René powiedział: „Jestem zaszczycony awansem na stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Bettcher GmbH. Praca na stanowisku kierownika sprzedaży międzynarodowej w rodzinie Bettcher dała mi dobry wgląd i solidne podstawy do zarządzania firmą. W ostatnim roku przeszliśmy przez bezprecedensowe czasy mające wpływ zarówno na nasze normalne życie jak i na funkcjonowanie branży przemysłu mięsnego. Covid-19 i ASF zmieniają odpowiednio dynamikę w branży mięsnej, często w sposób szybki i przypadkowy. Elastyczność i umiejętność dostosowania się do tych zagrożeń to obecnie czynniki kluczowe. Firma Bettcher przez ostatnie 75 lat udowodniła, że potrafi rozwijać się i zmieniać wraz z branżą mięsną, z powodzeniem stawiając czoła aktualnym wyzwaniom. Bettcher to organizacja o długoletniej historii, dużym doświadczeniu, mogąca poszczycić się doskonałymi wynikami, wykazująca silne przywództwo oraz światowej klasy obsługę. To te m.in. czynniki a także model sprzedaży, tworzą silny, dobrze przygotowany na przyszłość biznes. Cieszę się, że mogę być jego częścią”.

 

Ogłaszając nową nominację, Mark Host, wiceprezes ds. Sprzedaży globalnej w Bettcher Industries, komentuje: „Z przyjemnością witamy René T. Hansena jako nowego Dyrektora Zarządzającego Bettcher GmbH. Jego niezwykle duże doświadczenie i głęboka znajomość wszystkich aspektów przemysłu mięsnego przyczynią się do dalszego rozwoju naszej europejskiej działalności. Wcześniej René T. Hansen był zatrudniony w Bettcher GmbH jako kierownik sprzedaży międzynarodowej.  Jesteśmy przekonani, iż jego wiedza znacznie wzmocni istniejące sieci branżowe i pomoże opracować nowe, innowacyjne strategie. Życzymy mu sukcesów w nowej roli”.

 

Informacje o Bettcher Industries, Inc.

Założona w 1944 roku firma Bettcher Industries, Inc. wnosi do przemysłu przetwórstwa spożywczego ponad 75 lat doświadczenia oraz wiele udanych innowacji. Firma jest wiodącym projektantem i producentem innowacyjnych precyzyjnych narzędzi do obróbki żywności, zastosowań przemysłowych, medycznych i innych. Bettcher utrzymuje strategiczne partnerstwo w zakresie sprzedaży i usług z kilkoma globalnymi firmami produkcyjnymi – liderami w dziedzinie projektowania i technologii w swoich kategoriach produktów. Spółka Bettcher jest podmiotem certyfikowanym wg normy ISO 9001:2015 z dystrybucją bezpośrednią w ponad 50 krajach na całym świecie.

 

Adres strony internetowej: bettcher.com.