BETTCHER GmbH wprowadza strukturę sprzedaży bezpośredniej

DLA SWOICH KLIENTÓW Z BRANŻY PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO NA TERENIE POLSKI, WPROWADZA STRUKTURĘ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ DOTYCZĄCĄ: URZĄDZEŃ, SERWISU ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Dierikon, Szwajcaria, 1 stycznia 2020 r. – Bettcher GmbH informuje, że ustanawia bezpośrednią strukturę sprzedaży urządzeń i usług dla klientów w Polsce. Ekskluzywna nowa struktura sprzedaży bezpośredniej wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r., Zastępując sprzedaż prowadzoną przez osoby trzecie tj. agentów lub dystrybutorów.

 

„Przemysł mięsny zawsze był mocną stroną polskiej gospodarki i znacznie wzrasta z każdym rokiem. Dzięki wdrożeniu bezpośredniej sprzedaży sprzętu i części, a także bezpośredniej obsłudze zakładów , Bettcher zapewnia swoim klientom jeszcze wyższy poziom indywidualnego i eksperckiego wsparcia, a także pierwszorzędny serwis z szybkim czasem reakcji ”, mówi René Hansen Międzynarodowy Menedżer Sprzedaży w Bettcher GmbH, odpowiedzialny za rynek polski.

 

Klienci w Polsce będą mieli zagwarantowany szybki i łatwy bezpośredni dostęp do sprzętu i części znajdujących się w europejskich zakładach Firmy Bettcher w Dierikon w Szwajcarii.

 

Innowacyjna oferta firmy obejmuje dwa wprowadzone niedawno produkty. Trymer Quantum Flex® to lżejsze i szybsze narzędzie zapewniające lepszą wydajność cięcia. Rękojeść ta jest kompatybilna z dowolnym silnikiem z oferty Firmy Bettcher: Quantum, UltraDrive® i UN-84. Bez względu na to, który z silników Bettcher jest obecny w instalacji, rękojeść Quantum Flex płynnie się do niego dostosuje . Nowa konstrukcja rękojeści wykorzystuje odpowiednio obroty każdego silnika Bettcher, zapewniając większą prędkość ostrza, mniejsze zmęczenie operatora, a także prostszą obsługę i większy uzysk mięsa.

 

 

Skórowaczka Quantum ®, to kolejny niedawno wprowadzony produkt, który wykorzystuje sprawdzoną moc i wydajność silnika Quantum i układu napędowego Bettcher w celu poprawy ogólnej wydajności skórowania w zakładach przetwórstwa mięsnego, drobiowego oraz ryb . Zaprojektowana jako bezpośredni zamiennik podobnych produktów pneumatycznych, Quantum Skinner zapewnia ciche, bezpieczne i wydajne skórowanie, jednocześnie znacznie obniżając koszty energii.

 

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej nowej struktury sprzedaży, skontaktuj się z naszymi doświadczonymi fachowcami:

Przemysław Kotewa – Starszy doradca klienta – Polska Północna
Kontakt telefoniczny + 48 692 782 313
Kontakt e-mail: przemekkotewa@bettcher.ch

 

Daniel Białożyt – Starszy doradca klienta – Polska Południowa
Kontakt telefoniczny +48 692 163 352
Kontakt e-mail : danielbialozyt@bettcher.ch

 

 

Od 1 stycznia 2020 r. Klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z Firmą Bettcher w sprawie wszystkich potrzeb związanych ze sprzedażą produktów, częściami i usługami telefonicznie pod numerem + 48 61 8800 181, osoba odpowiedzialna Anna Zdanuk lub pocztą elektroniczną na adres info@bettcher.ch.

 

______________________________________

O firmie Bettcher Industries

Bettcher Industries jest firmą produkcyjną zintegrowaną pionowo, posiadającą certyfikat ISO 9001:2015, ogólnoświatową bazę klientów oraz oddziały sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta w ponad 70 krajach. Firma została założona w 1944 roku i od 75 lat z powodzeniem wprowadza na rynek swoje innowacje. Bettcher posiada prawie 100 aktywnych amerykańskich i międzynarodowych patentów.

Firma jest wiodącym projektantem i producentem innowacyjnych narzędzi dla sektora spożywczego i medycznego. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym producentem trymerów Whizard® (Seria II, Whizard Quantum®) i Quantum Flex®.

Quantum Flex, Quantum Skinner,Whizard Quantum i Bettcher design są znakami towarowymi Bettcher Industries.