30 lat doświadczenia w produkcji maszyn pakujących

Firma Radpak, znana na rynku jako renomowany producent maszyn pakujących, może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Od momentu założenia, firma konsekwentnie rozwija swoje umiejętności i wiedzę na temat automatyzacji pakowania, zyskując uznanie klientów na całym świecie. Jako lider w dziedzinie maszyn pakujących Radpak zyskał reputację nie tylko dzięki wysokiej jakości swoich produktów, ale także zaangażowaniu w dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, zgodnych z najnowszymi trendami w przemyśle maszyn pakujących.

 

Inwestując w rozwój technologii, firma dostarcza kompleksowe rozwiązania, dostosowane do specyficznych wymagań klientów. Eksperckie podejście do projektowania maszyn pakujących sprawiło, że Radpak stał się nie tylko producentem, ale również partnerem biznesowym, gotowym sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom branżowym.

 

 

Rewolucja w pakowaniu kawałków mrożonych kurczaków
Wśród imponującego portfolio Radpak znajduje się kartoniarka pionowa, rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie pakowania kawałków mrożonych kurczaków do kartoników. Maszyna ta została zaprojektowana z myślą o efektywności i zminimalizowaniu strat podczas procesu pakowania poprzez jej automatyzację. Działa w trybie kontynuacyjnym, co oznacza ciągły proces pakowania, bez konieczności przerywania tego procesu. To istotne, zwłaszcza w przypadku przemysłu spożywczego, gdzie szybkość, precyzja i higiena są kluczowe.
Kartoniarka pionowa Radpak to nie tylko wydajność, ale także elastyczność. Maszyna może obsługiwać różnorodne rozmiary i kształty opakowań, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku. Systemy zintegrowane z kartoniarką, gwarantują nie tylko precyzję, ale także doskonałą jakość pakowanych produktów.
Ważnym aspektem znajdującym się w opisywanej pionowej kartoniarce jest automatyczne przezbrojenie, które pozwala na skrócenie procesu przezbrojeń maszyny na inny format opakowania do 20 minut. Kartoniarka posiada cztery silniki serwo na prowadzenie kartonu oraz cztery silniki krokowe, które umożliwiają na dokładne pozycjonowanie maszyny pod dany format kartonu.

 

Dbałość o produkt (tacki z mięsem) w procesie pakowania zbiorczego
W dalszym ciągu eksplorując świat innowacji firmy Radpak, zwracamy uwagę na kartonowanie zbiorcze, zwłaszcza automatyzacja pakowania do kartonu tacek z mięsem. Ten proces pakowania opiera się na zastosowaniu specjalnego kartonu zbiorczego, który składa się z tacki i wieka, wkładanego i zamykanego do wewnątrz i zabezpieczającego produkt znajdujący się w środku.
Kartony zbiorcze Radpak są formowane z dbałością o precyzję i wytrzymałość. Tacki zapewniają stabilną podstawę, chroniąc zawartość przed uszkodzeniem, podczas gdy zaawansowane technologie pakowania gwarantują, że opakowanie będzie przygotowane w wysokiej jakości. Dodatkowo proces ten odbywa się z maksymalną efektywnością, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

 

 

Podsumowując, firma Radpak nie tylko odnosi sukcesy w produkcji maszyn pakujących, ale również definiuje standardy branżowe poprzez ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Jej kartoniarka pionowa do pakowania mrożonych kawałków kurczaków oraz technologia kartonowania zbiorczego do tacek z mięsem stanowią doskonałe przykłady zaawansowanych, efektywnych i zgodnych z najwyższymi standardami rozwiązań pakowanych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale również kształtują przyszłość branży pakowania.

 

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
ul. Okrężna 2
87-800 Włocławek

Tel: 54 412 55 00
info@radpak.com
www.radpak.com