10 powodów, dlaczego szefowie kuchni powinni jak najszybciej wziąć udział w pokazie RATIONAL CookingLive

Landsberg am Lech, czerwiec 2014 – W maju firma RATIONAL zaskoczyła rynek kolejną innowacją: urządzenie SelfCookingCenter® 5 Senses to pierwszy naprawdę inteligentny system kulinarny. Lider technologiczny w zakresie urządzeń kulinarnych pokazuje w ramach bezpłatnych pokazów CookingLive, w jaki sposób wyposażony w 5 zmysłów system kulinarny poprawia jakość potraw i usprawnia funkcjonowanie profesjonalnej kuchni.


Firma RATIONAL zainspirowała kulinarny świat nowym urządzeniem SelfCookingCenter® 5 Senses. Każdy, kto chce w trakcie pokazu RATIONAL CookingLive zobaczyć, jak działa system kulinarny o 5 zmysłach, może pod adresem http://www.rational-online.pl znaleźć daty pokazów, odbywających się w pobliżu jego miejsca zamieszkania i zarejestrować się jako uczestnik. Udział w pokazie jest bezpłatny.

Doświadczyć inteligencji: Uczestnicy „na żywo” doświadczają, co znaczy praca z użyciem systemu kulinarnego, który wyczuwa, zapamiętuje, myśli z kucharzem i wyprzedza go myślą, uczy się od kucharza i nawet się z nim komunikuje.
Zaskakujące kombinacje: Równoczesne przyrządzanie piersi i nóg z kurczaka – mimo różnicy wielkości i wymogów z zakresu obróbki? Uczestnicy mogą zobaczyć, sprawdzić i posmakować, jak dobrze się to udaje i dlaczego w Rationalu jest to możliwe.
Współpraca człowieka z technologią: Używając SelfCookingCenter® 5 Senses, szef kuchni nie przyrządza potraw zgodnie ze z góry określonymi programami albo procesami. Każdy uczestnik pokazu CookingLive doświadcza osobiście, że SelfCookingCenter® 5 Senses w trakcie gotowania jedynie określa idealną ścieżkę gotowania i robiąc to, stale porozumiewa się z kucharzem, – bowiem tylko on decyduje o efekcie.
Wiedza o tym, co się dzieje: Każdy, kto zawsze chciał wiedzieć, co się dzieje w jego systemie kulinarnym, będzie zachwycony, ponieważ można teraz „zajrzeć” do SelfCookingCenter® 5 Senses. System komunikuje się z kucharzem i pokazuje mu co się dzieje aktualnie w systemie do przyrządzania potraw, ale także jakie operacje zachodziły do tej pory i co będzie się działo dalej z naszą potrawą.
Nowa różnorodność wypieków: W SelfCookingCenter® 5 Senses można przyrządzać niemal wszystkie wypieki. W trakcie pokazu CookingLive uczestnicy uczą się, jak można do oferty dodać świeżo pieczone produkty.
Jeszcze większa elastyczność w zakresie załadunków mieszanych: Firma RATIONAL prezentuje, jak w jeszcze lepszy sposób – zwłaszcza w godzinach szczytu – szefa kuchni wspierają trzy czujniki temperatury rdzenia i system kulinarny, podejmujący inteligentne decyzje.
Wyjątkowy Finishing®: Uczestnicy są świadkami, w jaki sposób można – uzyskując najwyższą jakość potrawy – równocześnie dokonać Finishingu różnych produktów, na przykład soczystego łososia i usmażonego steku.
Szybki dostęp do ulubionych: Kolejną nową funkcją jest możliwość zapisania 10 pierwszych list i jeszcze szybszy dostęp do nich. Jak to robić – uczestnicy uczą się tego w trakcie pokazu CookingLive.
Intensywny zapach: SelfCookingCenter® 5 Senses inteligentnie i delikatnie reguluje temperaturę, dopływ powietrza i wilgotność, zgodnie z wymogami danego produktu. Pozwala to uzyskać jeszcze lepszą jakość potraw i intensywniejszy zapach, o czym uczestnicy przekonują się podczas pokazu.
Większe oszczędności: SelfCookingCenter® 5 Senses jest jeszcze bardziej ekonomiczny niż poprzedni model i jeszcze szybciej się spłaca. Jednym z powodów jest poprawa wydajności mycia urządzenia. Szef kuchni firmy RATIONAL, prowadzący pokaz wyliczy to z uczestnikami.

Warto wziąć udział w pokazie, ponieważ SelfCookingCenter® 5 Senses już stał się nowym standardem dla profesjonalnych kuchni. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.rational-online.pl

Kontakt:
Maciej Wroński
Rational Sp. z o.o.
ul. Bokserska 66
02-690 Warszawa
Tel. 22 864 93 26
e-mail: info@rational-online.pl
www.rational-online.pl

facebook http://facebook.com/RATIONAL.AG
twitter    http://twitter.com/RATIONAL_AG
Youtube http://www.youtube.com/User/RATIONALAG