Królewskie danie bez czekania, czyli pyszne i szybkie w przygotowaniu Flaczki Królewskie firmy SmakMAK

Królewskie danie bez czekania, czyli pyszne i szybkie w przygotowaniu Flaczki Królewskie firmy SmakMAK Smaczne “jak u mamy” i błyskawiczne w przygotowaniu. Takie są Flaczki królewskie firmy SmakMAK – pozycja obowiązkowa wśród koneserów flaczków. Doskonałe zarówno w roli dania głównego,  jak i sycącej przekąski. Teraz w nowoczesnym i poręcznym opakowaniu.

_

Na czele flaczków

Firma SmakMAK słynie z tego,  że tradycyjnym daniom nadaje nowego blasku, dbając jednocześnie o zachowanie tego, co w nich najlepsze – klasycznego  i naturalnego smaku. Z myślą o wszystkich współczesnych smakoszach, którzy doceniają tradycyjną kuchnię i chcą ją włączyć do swojego codziennego, aktywnego życia, firma SmakMAK – lider w kategorii przekąsek garmażeryjnych w tym flaczków, prezentuje swój flagowy produkt – Flaczki królewskie. Dbałość o każdy etap powstawania produktu, dobór najlepszych składników oraz idealnie wyważony sposób doprawienia – to składowe niezwykłego charakteru tego dania, dzięki czemu produkt w maju bieżącego roku zyskał miano „Przebój FMCG 2017” w kategorii dań gotowych.

_

Pyszna i lekka przekąska

Flaczki królewskie to idealny pomysł na obiad i pyszną lekką przekąskę o każdej porze dnia. Estetyczne, nowoczesne i wygodne w użyciu, zawierające 800 gram produktu opakowanie, pozwala na łatwe przechowywanie zupy w lodówce i sprawia, że jej przygotowanie zajmuje zaledwie pięć minut. Wyśmienicie doprawione, o zbilansowanym smaku, niezawierające substancji konserwujących, Flaczki królewskie zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia. Co więcej, mogą je jeść osoby na diecie, gdyż są wyjątkowo niskokaloryczne: ich wartość energetyczna w 100-stu gramach wynosi zaledwie 52 kalorie. Czytelna etykieta opakowania, w nowej szacie graficznej zawiera wszystkie niezbędne informacje ułatwiające świadomy zakup, takie jak: czas przygotowania posiłku, brak dodatku substancji konserwujących, wartość energetyczna oraz wzmianka na temat sposobu doprawienia produktu.

Po więcej informacji o ofercie dań i produktów firmy SMAKMAK zapraszamy na stronę internetową www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.

_

SmakMAK Flaczki królewskie
Waga: 800 g
Cena rekomendowana: 9,99 zł

_

———————————————————————————————————-
SmakMAK to polska, rodzinna firma, założona w 2004 roku przez dwóch braci – pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków Adama i Macieja Woźniczaków, którzy od początku czuwają nad recepturami i jakością. Dzięki temu produkty SMAKMAK komponowane z najlepszych składników, tylko od sprawdzonych dostawców, łączą w sobie domowy smak i polską tradycję z wygodą i szybkością przyrządzenia. SMAKMAK to firma o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, a jej wysoki standard potwierdzają nagrody i certyfikaty jakości (m.in. międzynarodowe standardy BRC i IFS oraz certyfikat Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej). Firma stale poszerza ofertę produktów bezglutenowych.

_

„Od początku staramy się propagować ciekawe smaki, niegdyś dobrze znanych, czasem bardzo wymagających polskich potraw. Dbamy o nie, pielęgnujemy i często nadajemy im nowego blasku” Adam i Maciej Woźniczak.